Skocz do zawartości
jazdabokieem

Pamięć x5 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 2 partycję pamieci czyli jedną 1.5gb a drugą 798mb mozecie mi wytlumaczyć dlaczego tak jest? Na to nawet sie dobrej gry nie ściągnie. Jak kupię karte pamieci np. 16gb to zrobi się 3 partycja i bede mogl na niej instalowac gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez problemu większe gry instaluję się na karcie SD, niektóre aplikacje też możesz tam przenieść aby zwolnić pamięć telefonu. Niestety w ustawieniach systemu tylko niektóre aplikacje da się umieścić na karcie SD żeby wszystko tam wpakować musisz z appkami z marketu które przenoszą wszystko na SD kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asphalt 8, GT Racing 2 i GTA III bez problemu zainstalowały się u mnie na kartę SD, innych dużych nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zaxon
    Dnia ‎19‎/‎01‎/‎2015 o 15:54, Mark1991 napisał:

Bez problemu większe gry instaluję się na karcie SD, niektóre aplikacje też możesz tam przenieść aby zwolnić pamięć telefonu. Niestety w ustawieniach systemu tylko niektóre aplikacje da się umieścić na karcie SD żeby wszystko tam wpakować musisz z appkami z marketu które przenoszą wszystko na SD kombinować.

Do takiego kombinowania polecam "Apps2SD PRO" z Google Play. Można zewnętrzną kartę SD podzielić na partycje (1 dla normalnych danych, 2 do przeniesienia aplikacji i podlinkowania w oryginalne miejsce).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi