Skocz do zawartości
mjuzo6

Oferta "All Inclusive" i pytanie o pakiety internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

mjuzo6

Witam, chciałem zapytać czy jak zdecyduję się w Playu na ofertę "All Inclusive" z taryfą "All Inclusive 39" to będę miał co miesiąc pakiet 250 MB i nigdy nie będę musiał dopłacać, czy tylko przez pierwsze 3 miesiące, a potem 10 zł/miesiąc?

Druga sprawa, czy jeśli wybiorę "All Inclusive" z taryfą "MIXtura 39 zł na 30 doładowań" to, jak wyżej, zawsze będę miał to 250 MB, czy będę musiał dopłacać coś?

Czy jeśli w jednym miesiącu nie wykorzystam całego pakietu to te niewykorzystane MB przechodzą na kolejny?

I jak to jest z tym facebookiem i nk? One też zabierają MB z pakietu czy są darmowe?

Edytowane przez mjuzo6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mjuzo6

to żeby nie zakładać nowego tematu spytam jeszcze (tego nie ma podanego na stronie Playa), czy jak wybiorę ofertę z pakietem 250 MB to będę mógł jeszcze sobie wykupić kolejne MB dodatkowo czy już nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1)Zawsze będziesz mieć pakiet 250 mb jeśli będziesz doładowywać 39zł miesięcznie,jak mniej to nie dostaniesz pakietu internetowego to w mixie

w abonamencie cały czas będziesz mieć bo tam musisz płacić 39zł cały czas

2)Jeśli nie wykorzystasz pakietu to pakiet przepada,

3)fb i nk nie zabiera z pakietu.

4)Tak będziesz mógł wykupić

25 mb-3zł,100mb-7zł,200mb-9zł,500mb-15zł,1gb-25zł

minus taki że płacisz za to poza abonamentem

Do tego jak nawet przekroczysz pakiet to net będzie działał ale bardzo wolno

Net działa na nadajnikach plusa i playa i nie ma ograniczenia szybkośći

ale najczęściej jest od 1 mb/s do 4 mb/s na 3g

na 2g max 256 kb/s

Jak będziesz mieć więcej pytań to pytaj,jak będę wiedział to chętnie odpowiem.

Gdybyś wział play fresh na kartę to tam pakiety minut,internetowe można przedłużać innym pakietem i wobec tego nic ci nie przepadnie

ceny pakietów internetowych są takie same jak dla abonamentu podałem wyżej

i do tego możesz wykupić tansze minuty/smsy-pakiety a przy doładowaniu możesz otrzymać bonus net,smsy i rozmowy do play,smsy do wszystkich

za 15zł tam byś miał 137 minut wymienne na 445 smsów do wszystkich sieci

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mjuzo6

pakierhakierxd

Wielkie dzięki, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło :) Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to na pewno się odezwę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zikus

Tylko jest jedna kwestia... Wydaje mi sie ze wykupione pakiety dodatkowe obowiązują tylko na nadajnikach play. A nie tak jak te w abonamencie na play i plus.

Tapniete z ip4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem już sam ,zobaczę jak u mnie w all inclusive jest,zawsze mi się wydawało że na obu

Przy pakiecie pisze

Pakiet Internet 500 MB 15.00 PLN

Korzystaj z Internetu gdziekolwiek jesteś! Włącz Pakiet Internet 500 MB. Koszt pakietu 15 zł miesięcznie.

Czyli musi być na wszystkich ponieważ ten sam pakiet obowiązuje dla all. inc. i stanu darmowego

Mam potwierdzenie

Siec telekomunikacyjna P4= zasięg Play + zasięg krajowego partnera roamingowego (czyli przez najbliższe kila lat Plusa)

a tak pisze w regulaminie że to sieć telekomunikacyjna p4

Te potwierdzenie wziełem z innego postu na innym forum gdzie wypowiedział się konsultant taki wszystko wiedzący :D

Edytowane przez pakierhakierxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucken

Jeżeli biorę Play Mixtura All Inclusive na 30 doładowań po 39zł to jak jest z tymi 39zł miesiecznie? Doładowywuje 30 zł + co? Czy samo 30zł i musi mi zostać 9 zł na koniec miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pakiet 250 MB będzie przyznawany przez P4 pierwszego dnia każdego miesiąca kalendarzowego o ile Abonent Mix II:

Będzie miał wystarczającą liczbę środków na koncie ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc w którym pakiet 250 MB ma być przyznany.

ii. Będzie utrzymywał na dzień przyznania pakietu 250 MB Okres ważności połączeń wychodzących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi