Skocz do zawartości
BMWM6

Gubienie zasięgu/słaby sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

Hyper
    Napisano (edytowane)

@waldemark70

Wgrałem PrimeG3_1.4_Inspired_G5_DK'ROMS i nadal to samo ;/

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hyper
    Nie wgrywaj tych wynalazków opartych na porcie G5, tylko wgraj zwykłego stocka i sprawdź czy problem ustąpił.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hyper

@waldemark70

Dzięki wielkie, wgranie stockowego romu pomogło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ostatnio mam problem, ponieważ jak włączam transmisje danych automatycznie zasięg spada do 0 i po chwili wraca do 2 kresek. Tak w kółko. przez co nie mogę korzystać z internetu. Dodam, że jak transmisja danych jest wyłaczona zasięg jest na maxa i wszystko śmiga. Myślicie, że to może być przez ROM Fulmics? Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

@bullet11 Tak, to może być przez fulmics. Wygraj stock rom i sprawdź czy nadal problem występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dszymek Spróbuje wgrać stocka, ale od ponad roku wszystko śmigało, więc się trochę zdziwiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z moim lg g3, ponieważ chciałam mu wgrać softa, ale się nie da, ponieważ nie chce wejść w tryb download mode.

Jestem zdziwiona, bo mam drugiego lg g3 i tam wszystko działa, więc kombinacje klawiszy używam dobre. Jest to telefon kupiony od kogoś innego

i z tego co wiem, to ogólnie działa, system jest wgrany, ale miał problemy z zasięgiem. Podobno został oddany do serwisu, gdzie serwis stwierdził, że problem tworzy wyświetlacz ; o (jest to możliwe?) i został wymieniony na nowy. Mimo to, problemy z zasięgiem są dalej. I w tym momencie ja odkupiłam ten telefon, sprawdzałam antenę, moduł odpowiadający za wifi itd. To wszystko działa. Są momenty, że załapie zasięg, ale jest to rzadko i raz na dzień na jakieś 5 minut. Ktoś może ma pomysł o co chodzi z tym zasięgiem? Bo z tego co widzę to w tych modelach często się to dzieje. Chciałam własnie teraz zainstalować soft inny, bo może to on jest winny, ale nie mogę bo nie ma trybu download mode, recovery tak samo. Ktoś doradzi w jaki sposób to naprawić, żeby ten download mode był znowu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

@up co do zasięgu - w wielu przypadkach jest to wina płyty głównej, prawdopodobnie pomoże jej wymiana. Być może ten temat pomoże rozwiązać problem braku DM - http://forum.android.com.pl/topic/234137-brak-download-mode-tylko-fastboot-z-błędem-weryfikacji-telefon-działa/ 

Edytowane przez kubatm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podesłanie linku, przeczytałam, że program AutoRec pomógł, może wiesz coś na jego temat więcej?

A tak jeszcze przy okazji zasięgu, mam inną płytę z tego modelu i tam też był problem z zasięgiem i po wgraniu innego softu problem się naprawił. Tylko, że wyskakuje mi komunikat "Current version is not avaiable for user. Can't find matched cust for NT-code mcc/mnc[26006], subset[FF]" po każdym uruchomieniu komórki. Jak ten komunikat usunąć? zainstalowałam soft wersja V30N 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

@up zainstalowałeś soft nieprzeznaczony na polski rynek. Komunikat idzie usunąć - poszukaj na forum. Wychodzę do pracy i już nie pomogę.

Tapatalk / LG G3 / LineageOS 14.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi