Skocz do zawartości
BMWM6

Gubienie zasięgu/słaby sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

BMWM6

U mnie jest tak samo jak jestem w domu to słabo jak wyjdę już jest pełny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Nic na to się poradzić nie da... To samo w g2 jest tzw pływający zasięg to wina producenta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, u mnie podobnie z zasięgiem w LG G3.... Telefon leży w jednym miejscu, cały czas. Godzinę jest, potem 10min w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BMWM6

Miałem odesłać na gwarancję ale przecież to mało prawdopodobne żeby były kłopoty z nowym telefonem, no i widać nie tylko ja mam taki problem, ale tragedii nie ma.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Wiec tak zainstalowałem z ciekawość Cm12 i zdziwienie na tym romie problemy z zasięgiem nie występują jak na stocku.

Edytowane przez Ciaker
    Nie piszemy posta pod postem własnego autorstwa, dlatego podłączyłem je w jeden

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Również zauważyłem, że na CM12 jest lepszy zasięg widocznie LG musi popracować nad swoim oprogramowaniem, może android 5.0.2 ma lepsze zarządzanie sieciami komórkowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema, mój tel głupiej.Tylko nie wiem czy to wina telefonu czy karty sim?.Telefon cały czas włączony, zasięg na 4 kreski, a osoba dzwoniąca dostaje komunikat, że jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon.To samo miejsce dzwoni ta sama osoba po 15 min i już może się do mnie dodzwonić.Powiedzcie mi o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BMWM6

Up@

To samo miałem w Nexusie 5 płyta główna do wymiany była.. Mi tak się stało po upadku ale wymienili w ramach gwarancji, nie upadł Ci może?

Edytowane przez Ciaker
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie nie upadł,choc nie dbam o telelefony to jeszcze ten akurat nie zaliczył upadku, ani jakiegoś wstrząsu typu wilgoć, piach ,kurz itp.

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

@up Sprawdź kartę sim w innym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam.

Mam problem z zasięgiem w LG G3. tzn non stop telefon gubi zasięg. Włączam wyszukiwanie i jet ok a po chwili traci. Generalnie to chyba powinienem napisac to w czasie przeszłym - mam nadzieje :). Wydaje mi się ze znalazłem rozwiązanie tego problemu. Mianowicie moim zdaniem problem tkwi w antenie NFC to ona powoduje zakłócenia pracy anteny telefonu (system NFC generuje pole magnetyczne). Jak na to wpadłem? Zaciekawiło mnie to ze jak klapka tylna była zdjęta to miałem zasięg a po założeniu ginął. Zakleiłem wiec taśmą izolacyjną styki na tylnej obudowie (wyłączyłem opcje NFC w menu) i jak na razie działa. Oby to było to.
    Dodam ze mi kompletnie usługa NFC (np. płacenie telefonem) nie jest do szczęścia potrzebna. 

Jeśli moja teoria to kupa g... proszę mnie sprowadzić na ziemię :) Pozdrawiam

ps. istotne - od miesiąca walczę z zasięgiem - zmieniałem karty sim jak i operatorów i efekt był taki sam - na telefonie innym zasięg był a na moim lg ginął

Edytowane przez pacoramirez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi