Skocz do zawartości
BMWM6

Gubienie zasięgu/słaby sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

Palpa

Ja niestety mam bardzo podobnie... Tylko u mnie jest tylko internet EDGE w polotach hdpsa. 
    Coraz bardziej skłaniam się ku oddaniu do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jest ktoś, kto oddał telefon do serwisu z tą przypadłością i po naprawie telefon faktycznie ma normalny (bo już nie mówię, że lepszy) zasięg to proszę o informację. Ja nie mam żadnego telefonu na zmianę więc oddanie tego na gwarancję mi się nie bardzo uśmiecha (tym bardziej, że mam go zaledwie kilka miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Prawdopodobne, że masz uszkodzoną antenę. Ja mam problemy z zasięgiem owszem ale w pracy, a tam mury grubsze od bunkra, więc nic dziwnego tam nikt nie ma zasięgu. Oddaj na gwarancję.

Made by Android 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Sztuka pierwsza którą miałem miała wyraźnie słabszy zasięg, przełączanie z LTE na 3G trwało kilkanaście sekund "przerwy w zasięgu". Nowy egzemplarz śmiga jak złoto, zero problemów z przełączaniem typu zasięgu, do tego zdecydowanie więcej mam "kreseczek".

I tu ciekawostka - negocjowanie połączenia danych pakietowych. W starej sztuce (półrocznej) włączenie ikonki dane pakietowe skutkowało czekaniem około 2-3 sekund aż się strzałki pojawią. Nowy egzemplarz ma połączenie zanim zdążę zwinąć belkę powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andrus

Mam pytanie nie wiem czy to problem czy tak ma być mam ustawione na auto lte/3g/itd... i mam srednio w jednym miejscu 2-3 kreski. gdy zmienie na 3g mam zasieg na full ? czy to nornalne ? Dodam lokalizacja miasteczko w centrum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

To są inne częstotliwości (LTE/3G) więc teoretycznie jest to normalnie ponieważ anteny dla tych częstotliwości mogą mieć różne położenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gubienie/ \słaby zasięg to problem wszystkich G3 czy tylko pojedyńczych sztuk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@quiet69

Bardziej to zależy do miejsca w którym przebywasz w danej chwili. Ogólnie nie ma jakiegoś większego problemu niż w innych telefonach, chociaż taki LG L Fino córki szybciej skacze po roamingu (przełącza się) np. w kinie. Podsumowując jest dobrze nawet bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@

No nie wiem, przy innych modelach takie tematy nie powstają, gdyby było dobrze to raczej nikt by nie pisał o problemach z zasięgiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@quiet69

Dużo osób chwali sobie Androida 6.0 MM, że poprawił im zasięg w miejscach w których wcześniej mieli problemy. Czasami telefon telefonowi nierówny, ale tragedii jakieś nie ma. G4 i G3 wierny klon w kwestii zasięgu w moim przypadku. Masz możliwość sprawdź na karcie SIM od innego operatora czy też będą, aż tak złe parametry względem gubienia zasięgu (u mnie np. ORANGE daje ciała).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi