Skocz do zawartości
BMWM6

Gubienie zasięgu/słaby sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

andrus

potwierdzam u mnie tez pływa... czesto sie przelacza sieci z 2g/3g/4g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie było podobnie, karta sim wymieniana na nową i niestety nie pomogło. Bardzo często smsy nie dochodzą, nie da się do mnie dodzwonić...

Edytowane przez karolaakrol
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miał ktoś taki problem z zasięgiem, że na lte wszystko gra a jak sie przełączy na gsm to nie może znaleźć zasięgu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupilem ostatnio LG G3 uzywanego na olx. Jestem mega zadowolony wersja 3GBRAM/32GBROM. Dziala wszystko swietnie ale mam problem z jedna rzecza. A mianowicie czasami wjade do miesjcowosci bez zasiegu i telefon traci zasieg, po wjechaniu do miasta nie chce sam polaczyc sie z siecia. Tzn musze to zrobic recznie (wybierz automatycznie w siecki komorkowe> operatorzy sieci) Dane mam ustawione na Roaming krajowy. Tryb sieci na GSM/WCDMA/LTE. Rzadko ale sie to zdarza. Android 6.0 v30c-eur-xx Prosze o pomoc jak sobie z tym poradzic. 

Dzieki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem zawiedziony telefonami LG, zasięg jest kiepski. 

Chyba najlepsze telefony jeśli chodzi o zasięg to Motorola, Lenovo i Sony. Aż żałuję że sprzedałem Sony,a kupiłem LG.

Mieszkam na wsi a tam z zasięgiem różnie. Sony żony jak ma połowę zasięgu a Motorola córki pełny zasięg to mój LG często tylko połączenia alarmowe albo z trudem łapie sygnał. Chociaż o tyle dobrze że jak nie pokazuje ani jednej kreski a jest sygnał sieci to można jakoś rozmawiać. 

Następny zakup to Moto, lub Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ravvv

Ja od wczoraj mam problem, ktory wydaje sie byc nadwyraz dziwny. 

Telefon nie upadl, usiadlem na niego na łóżku ale z zewnatrz wszystko po staremu bezposrednio po zdarzeniu tez. 

Dopiero wieczorem okazalo sie ze nikt sie nie moze dodzwonic, ja do innych tez nie. Brak sygnalu.

Co ciekawe caly czas mam dobry zasieg, smsy dzialaja oraz internet LTE smiga.

Karta sim innego operatora ma ten sam problem. Moja w innym telefonie dziala.

Cofnalem juz tel do ustawien fabrycznych i zadnych zmian.

Zgodnie z powyzszymli informacjami mozliwe ze cos z plyta glowna. Czy jeszcze jakis inny sposob na wyeliminowanie problemu przed wyslaniem do serwisu?

Dodam, ze ok miesiaca temu robiłem aktualizacje romu do 6.0 wersja stock przed lg pc suite.

Edytowane przez Ravvv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Zostaje oddanie do serwisu i nic nie wspominanie o incydencie z siadaniem. Wtedy jest szansa na wymiane plyty glownej na nowa.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam czy ktoś kupował i wymieniał w swoim lg g3 kabelek antenowy oraz płytkę anteny GSM? Jest poprawa bo myślę czy nie kupić na alledrogo i samemu nie wymienić bo też mam problemy z zasięgiem który strasznie pływa raz jest raz nie ma

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paloc89

Miałem ten sam problem z zasięgiem po aktualizacji do MM. Kombinowałem na różne sposoby i nic nie pomagało, do tego nie mogłem na sztywno zalogować się do LTE, tylko z automatu jak dopisało szczęście. Po wielu kombinacjach okazało się, że aktualizacja przez OTA jak i FlashTool w moim przypadku nie aktualizowała basebandu do tego z MM, partycja została z LP, dlatego miałem wszystkie problemy jakie opisywaliście wyżej. Wrzuciłem paczkę z najnowszym dostępnym modemem z MM, ale niestety system wywalił błędy o braku wersji basebandu jak i systemu, co skutkowało kompletnym brakiem sieci, ale było to jedyne rozwiązanie na aktualizację partycji z modemem. Później już FlashTool i na czysto system. Teraz już wszystko jest aktualne i hula :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie kolego może zrobisz jakiś poradnik jak to zrobić krok po kroku i pomożesz wielu osoba tutaj co? Bardzo Cię prosimy bo ja w poniedziałek odebrałem telefon od kuriera który wrócił z serwisu i wszystko według LG jest super i wgrali na nowo tylko softa i na tym się skończyło a wina obarczyli moja kartę sim którą wymieniłem wczoraj jednak problem nadal występuje a nie chce znowu im odsyłać bo i tak nic nie zrobią

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi