Skocz do zawartości
BMWM6

Gubienie zasięgu/słaby sygnał

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal mam problem z secią w telefonie a dokladnie z połaczeniem do sieci. Chodzi o to ze jak telefon zgubi zasiego to powininen go szukac ale czesto jest tak ze nie szuka. Moge caly dzien jezdzic i mnie nie połączy. Musze recznie dac "wyszukaj automatycznie siec". W opcjach tryb sieci mam "autom. gsm/wcdma/lte". Dzwonilem do play i oni mowia ze to wina telefonu. W moich poprzednich telefonach nie bylo z tym problemu. HELP !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

na moim LG mam problem tak jak opisałem w temacie a dokładnie gdy kupiłem telefon był wgrany Android 7.1.1 a chciałem wrócić do oryginalnego 6.0 i wgrałem V30N Poland z tego wątku 

Telefon oryginalnie działał w sieci orange ale został ściągnięty sim lock i ja posiadam kartę w sieci Play.I telefon ciągle jest bez zasięgu i z komunikatem brak usługi i nie wiem czy to jest wina dogrania złego androida czy to jest wina telefonu.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

A na tym 7.1.1 wszystko działało tak?

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Tez mam problem z zsiegiem.Jak zgubi sygnal to kaplica.Trzeba recznie rejestrowac w sieci.rom v30n

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy na naszych LG jest możliwość włączenia Wi-Fi calling?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    svzuka

Witam, zrobilem hard reset, i juz mi nie gubi sygnału prawie wogole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goly93

Czy ma ktoś tak, że czasami znika mu zasięg ? Tzn. przykładowo: Mam teraz 3 kreski a za chwile znikają wszystkie i po chwili znowu mam 2-3. Pytam bo mam problemy z rozmowami. Dzwonie do kogoś i słyszę go cały czas a on mnie w pewnym momencie przestaje i rozmowa się urywa. Czego to może być wina? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@grzegorz1652
    Nie nie ma takiej opcji. Jedynie VoLTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hyper

Czołem.

Od około dwóch tygodni zacząłem mieć na swoim G3 straszne problemy z zasięgiem i połączeniem internetowym. Początkowo raz na jakiś czas gubiło kompletnie internet (pomagało albo dłuższe czekanie, albo restart telefonu). Od wczoraj telefon kompletnie nie jest w stanie wyszukać i połączyć się z żadną siecią. Wygląda to tak: łapie sieć, pokazuje się 4g/inna wymiana danych i momentalnie wyszukiwanie sieci lub x - i tak w kółko. Poza tym widywane były również komunikaty o braku karty sim, kończące się samoistnym restartem telefonu po paru sekundach.

Próbowałem już czyszczenia powietrzem slotu karty sim, factory resetu telefonu, czy próby wyszukiwania ręcznego sieci. Wszystko skończyło się porażką.

Aktualnie w telefonie znajduje się Android 6.0, wer. oprogramowania V30a-GLOBAL-COM, rom tekcafe vn 5.3 oraz jest wgrany TWRP v2.8.6.0

Czy ma ktoś jakiś pomysł w jaki sposób mógłbym naprawić ten problem? Bez telefonu jak bez ręki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Hyper
    Zmień rom. Miałem podobne rzeczy na tekcafe 5.4, plus spadek naładowania baterii z 50% na 19% po restarcie tel. związanym z gubieniem sygnału (bateria nowa, kilkumiesięczna). Powrót do stocka wszystko naprawił. Zresztą wystarczy spojrzeć na XDA, gdzie coraz więcej osób zgłasza problemy z tym romem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi