Skocz do zawartości
osia86

Ekran Cast (miracast) problem ze skalowaniem na tv

Rekomendowane odpowiedzi

osia86

Witam wszystkich otóż mam problem z wyświetlaniem obrazu przez wifi na tablecie lenowo yoga 10.

Przed aktualizacją gdy tablet posiadał wersje androida 4.2.2 było ok.

Chodzi mi o to że obraz na tv jest pomniejszony nie rozciągnięty na pełen obraz tylko boki i góra dół są czarne. Na tablecie jest ok, a na tv już nie.

Przed aktualizacją obraz był tak jak powinien na pełnym ekranie na tv, a po aktualizacji do andka 4.4.2 już tak nie jest.

Dodam że w tv nie mam możliwości dopasowania obrazu czyli rozciągnięcia go pionowo/poziomo wiem że Samsung taka opcję posiada ale mój HANNSPREE nie.

Moje pytanie czy istnieje jakiś program do skalowania pulpitu by go rozciągnąć pion/poziom.

Urządzenie do przesyłu jakie posiadam to: "PRESTIGIO MIRACAST Multi Screen PMD WIFI"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuba8

I jak udalo ci sie rozwiazac problem?Mam podobnie z pmd1 z telefonu wyswietla na.caly ekran a z tabletu nie wiec chyba zalezy od tego w jakiej rozdzielczosci przesyla urzadzenie . U mnie rozciaganie dziala tylo w gore na szerokosc juz nie .ma ktos jakies pomysly jak to rozwiazac i czy ewentualnie da sie jakos wygasic ekran w telefonie lub tablecie po jakims czasie a zeby zostal tylko na tv?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przyszłość nie aktualizujcie systemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi