Skocz do zawartości
RafałZ

[MOTO360] Bateria - tylko na ten teamat

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony "Baterii" , wszystkich pytań i napotkanych problemów.

Mój zegarek do tej pory spokojnie trzymał cały dzień pracy tj. około 12-14 godzin poza domem i zostawało jeszcze koło 20% baterii. Jak zauważyłem Moto 360 pozwolił mi zaoszczędzić baterię w moim LG G3. Jak to możliwe? Po prostu dużo mniej sięgałem po telefon w celu sprawdzenie kolejnych powiadomień.

Korzystałem w tym czasie z wielu różnych "skórek" zegarka i to tych od motoroli, aplikacji WachMaker jak i kupionych w sklepie. Po zakupie jednej z nich (Material Wach Face) nagle bateria w zegarku w ciągu sześciu godzin spadła do stanu 0%. Nie wiem czy to jej wina czy przemieszczania się (jechałem samochodem około 350 km). Muszę przetestować i czekam na Wasze spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogusp

Wiecie dlaczego Moto 360 nosi nazwę ten smartwatch bo chodzi jak motorower przez 360 minut na jednym ładowaniu :D

a na poważnie przy częstym używaniu 10 godzin przy skórce facerer to tak już max u mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyczyściłem zegarek do zera i wywaliłem niepotrzebne aplikacje (WebBrowser, MiniLauncher i kilka innych) zainstalowałem do testów Material Wach Face i jestem mocno zdziwiony bo bateria trzyma niesamowicie długo.

Możliwe , że to dlatego iż weekend się zaczął i mniej powiadomień ale po siedmiu godzinach spadło tylko 10% baterii. Jakby ten trend utrzymał się na dłużej to będę bardzo zadowolony. Poczekam do rana i zobaczę ile zostanie jeszcze baterii.

Pochwalcie się swoim maksymalnym czasem działania moto 360.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

swoją Motkę dostałem w ten piątek. Pierwsze co mnie zaskoczyło po wyjęciu zegarka z pudełka to całkowicie rozładowana bateria. Aby go włączyć musiał spędzić kilkadziesiąt minut w ładowarce. Podczas użytkowania (dość lekkiego) okazało się, że maks co mogę z niego wykrzesać to ok 14 godzin niezbyt ciężkiej pracy (bawiąc się zegarkiem udało mi się rozładować go w kilka godzin),

Jednak czas normalnego użytkowania znacząco odbiega od tego co można wyczytać w Internecie (choćby w postach powyżej). Dodam, iż soft zaktualizowany został do najnowszej wersji (5.0.2). Dziś po niecałych 8 godzinach noszenia mam 46% baterii.

Coś mi się wydaję, że zegarek leżał gdzieś w magazynie z głęboko rozładowaną baterią i to wpłynęło na jej żywotność.

Jest szansa, że się jakoś rozbuja? Czy po prostu nie czekać i reklamować?

Mam plan, żeby zareklamować u sprzedawcy (Vobis) z tytułu rękojmi i zażądać wymiany na nowy?

Czy może ta bateria tak po prostu trzyma i to normalne?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka tarcza zegarka- wbudowana czy inna? Ambient screen włączony czy wyłączony? Jakieś aplikacje na zegarku zainstalowane?

Wejdź w android wear i sprawdź użycie baterii na zegarku i najlepiej wrzuć screena gdy bateria będzie prawie wyczerpana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tarcza przez większość czasu standardowa, ambient wyłączony. Na zegarku zainstalowana tylko dodatkowa apka pogodowa.

post-301919-1434400806,675_thumb.png

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bartek.siwiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To coś z baterią, u mnie przy małym użytkowaniu dotrzymuje ~40h i ładuję co drugi dzień. Tarcza Minimal&Elegant. Teraz po 17h jeszcze mam 59%.

bbc97ad6555d35435b59a81a367d99fa.jpg

Tapnięte z Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy u Was również występuje takie zjawisko? Jak naładujecie zegarek macie 100% baterii i go wyłączycie to po włączeniu spada wam do 95%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Ja mam na razie 3 ładowanie zegarka od wyciągnięcia go z pudedła o 18:00 to są jakieś żarty... Mam nadzieję że to się poprawi za kilka dni. Na Samsung gear uzyskiwałam spokojnie 2-3 dni...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@pawegio jak sprawdzic statystyki baterii zegarka bo nie widze tej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi