Skocz do zawartości
RafałZ

[MOTO360] Bateria - tylko na ten teamat

Rekomendowane odpowiedzi

valkyx

W android wear klikasz na ikonke ustawień w prawym górnym rogu, moto 360 i masz bateria zergarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam na razie 3 ładowanie zegarka od wyciągnięcia go z pudedła o 18:00 to są jakieś żarty... Mam nadzieję że to się poprawi za kilka dni. Na Samsung gear uzyskiwałam spokojnie 2-3 dni...

Batería się poprawiła?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria normalnie wytrzymuje jeden dzień - rewelacji nie ma, ale nie jest też tak tragicznie jak niektórzy piszą. Jak wyciągnąłem z pudełka i zacząłem się bawić to tez w ciągu jednego (pierwszego) dnia ładowałem zegarek 3 razy. Pamiętajcie, że jak bateria jest nowa to w czasie musi się "uformować". Później dopiero osiąga "pełnie" swoich możliwości :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może mi ktoś powiedzieć jak jest z gwarancją na baterię w naszych zegarkach? Czy jest ona 2 letnia jak na całe urządzenie, czy może na baterię czas gwarancji jest krótszy? Dzięki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PAG

Bateria jest niewymienna więc jest na nią gwarancja tak długo jak na całe urządzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupiłem moto 360 w sobotę. Od tego czasu ładowałem ją już kilkukrotnie.Aktualnie bateria wytrzymuję mi 10 - 11 h :( Ok. 6 rano odłączam od ładowarki a po pracy już krzyczy o ponowne ładowanie :/ Zegarek nowy, moto body wyłączone. Czy to normalne na początku ? Mam nadzieje, że bateria się "unormuję" i wytrzyma chociaż do tej 23 ... Wcześniej miałem Sony SW2 i tam bateria to była poezja (3-4 dni) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi