Skocz do zawartości
Kyrtap

All max 85. Starter Heyah.

Rekomendowane odpowiedzi

Kyrtap

Witam!

Kupiłem dziś nowy telefonik w play (już 4 xD) mianowicie samsunga galaxy gio i mam taki problemik..

Najpierw gościu dał mi kartę z Heyah na której jest 5zł. Nie płaciłem za nią nic bo on mówi że to jest jakoś od niego.. no więc mówi że teraz z tej karty przechodze na abonament all in max 65 i dzięki temu mam tam jakieś ulgi.. i teraz tak.. powiedział że tą karte z heyah mam włożyć do fona i moge wyjąć dopiero jak strace tam zasięg to wkładam tą 2 z pleja na abo. Mówił że to bd za jakieś 5-7 dni. I do tego czasu mam jej nie wyciągać i tam jest 5zł i moge je wykorzystać i że karzda rozmowa to 39gr poza abonamentem mnie kosztuje a jak korzystam z neta to zabiera z tych 5zł a nie poza abo.. coś tu nie teges.. tym bardziej że 5zł by się już dawno skończyło.. pobrałem AB , wszedłem na strone TESCO to w sumie by się raczej to już skończyło.. więc jeśli to się skończyło to leci poza abo czy nie skończyło się jednak i jak się skończy to nie będe poprostu mógł korzystać? i jak z tymi rozmawami..

Wieem.. pomieszałem ale nie wiem jak to jaśniej napisać.

Thx.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomieszałeś ładnie :) Wiec tak :) Ustalmy fakty :

- Dostałeś kartę heyah perpaid

- Masz ja używać do czasu kiedy ci numeru nie przeniosą ( do tego czasu możesz wykorzystać 5 zł z karty )

- Potem dostaniesz nowa kartę play i jak będziesz korzystał z nowej karty będziesz miał normalnie abonament

Teraz maja kilka dni na przeniesienie tego numeru. Ciekawe praktyki stosują przedstawiciele play . Ale chyba jest to dla ciebie korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kyrtap

Dokładnie tak! I teraz mi chodzi o to czy jeżeli mam tę karte heyah to jak mi się skończy internet to nie będe mógł korzystać bo brak środków czy poza abonamętem leci? Bo sprawdzałem *108# i mam cały czas 53gr. Wbiłem na google, troche ab( tam są reklamy google) to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zikus

Jest kozystne bo z tego co sie orientuje dzieki temu pierwsze 3 miesiące są zrabatowane 50%

Tapniete z ip4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kyrtap

No tak płace połowe przez 3msc..

To odpowie ktoś na moje pyt.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dokładnie tak! I teraz mi chodzi o to czy jeżeli mam tę karte heyah to jak mi się skończy internet to nie będe mógł korzystać bo brak środków czy poza abonamętem leci? Bo sprawdzałem *108# i mam cały czas 53gr. Wbiłem na google, troche ab( tam są reklamy google) to nie wiem

No szczerze powiem , że za dużo to z tej wypowiedzi nie rozumiem . Tylko mogę się domyślać. O co ci chodziło . Kolejnym razem proponuje przeczytać jeszcze raz co się napisało i jak to brzmi :) Będzie wtedy łatwiej pomóc :)

Więc tak masz kartę heyah i ona nic nie ma wspólnego z twoim abonamentem. Jak wykorzystasz środki to nic nie będziesz mógł robić. Bo to zwykły per paid. No chyba że doładujesz konto. Abonament ci się zacznie kiedy dostaniesz kartę z play. Wtedy ta z heyah przestanie działać i wreszcie będziesz mógł cieszyć się swoim abonamentem. Jak coś jeszcze dla ciebie nie jest jasne to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta karta ktora dostajecie od play to nr tymczasowy nr przeniesiony zostaje z tej karty ktora uzywacie czyli np jezeli uzywaci z heyah to dalej z niej korzystacie nie korzystajcie z kart tymczasowych dokladanych do telefonu w play bo tam nie macie zadnych darmowych minut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kyrtap

Dzięki Inter, ale przeszedłem się do pleja i dowiedziałem się wcześniej. Mimo to piwko leci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi