Skocz do zawartości
Gość

Zakupy w Google Play - mam zbędne wolne środki na karcie, jak je wykorzystać?

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyło się, że mam w mixie na telefonie ponad 750 zł. do niczego mi to nie służy, a szkoda mi tak po prostu je stracić. Pomyślałem, że może jest jakiś (nawet nieco kombinowany) sposób na zrobienie za te środki zakupów w android markecie. Zdaję sobie sprawę, że nawet jeśli jest jakiś sposób, to kwota byłaby mocno zawyżona. Nie ma to dla mnie takiego znaczenia, bo tak jak pisałem wyżej - te środki do niczego w tej chwili nie służą.

Edytowane przez Igorius
    dodałem nazwę tabletu do tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wydaje mi się żeby był taki sposób. Oddaj te środki na cele charytatywne :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Nie zaplacisz w Google Play za pomoca smsa niestety.

Platnosci za pomoca operatorów dzialaja na zasadzie dopisywania kwoty rachunku do rozliczenia w abonamencie.

Jedyne co mi przychodzi do glowy, to chocby na Allegro wystawic aukcje z doladowaniem telefonu z Twoich srodkow na koncie, tylko nie wiem czy w mixie tez jest taka mozliwosc - zakladam ze masz w Play sugerujac sie profilem. Na abonament taka mozliwosc mam w Play 24. Moge zlecic doladowanie, ktore zostanie dopisane do mojego konta. W takim przypadku moglbys wystawiac doladowania np o kwote 30zl za 25zl, kupujacy wplaca Ci 25zl na konto bankowe, Ty doladowywujesz mu konto ze srodków na koncie za 30zl i masz te 25zl do wykorzystania na co chcesz.

Zostaje Ci tez smsy premium na jakies uslugi typu transfer na chomiku itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwa numery. Główny numer faktycznie w play. ale ten w mixie jest w plusie.

Tak podejrzewałem, że pozostają mi smsy premium. tyle, że całkiem brak mi pomysłu - jakie? Chomika to już doładowałem dawno temu. Nawet mógłbym władować wszystkie środki w niego, tyle, że prawie go nie używam. Znacie jakieś coś, co się nadaje aby na to kasę przeznaczyć?

z tym doładowywaniem kont to posprawdzam, czy u mnie się tak da ale coś mi się wydaje, że nie bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam;)mam nietypowe pytanie odnosnie kart google play...mianowicie czy jak kupie taka karte to musze miec zalozony tzw.wallet google?czy poprostu walleta zaklada sie gdy chcemy placic karta debetowaacha?acha jesli np.nie potrzeba zakladac konta wallet to co sie dzieje kiedy mam na karcie podarunkowej 50zl a kupie aplikacje np.za 10zl,to reszta pieniedzy gdzie bedzie? dalej na karcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Z tego co wiem to kartę podarunkową musisz dodać do konta, tak jakby doładować konto w GP. Wtedy masz te 50 zł na koncie w GP, karta jest nieważna a sklep sobie od konta odlicza tyle ile płacisz za aplikacje. Podobnie to działa jak doładowanie numeru w telefonie.

Konta na Wallet zakładać chyba nie trzeba bo wszystko jest zintegrowane pod konto Google przez które się logujesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi