Skocz do zawartości
Skareb89

Jakie słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić słuchawki dla mojego hero, muszą one posiadać mikrofon i byc douszne (pchełki) oraz dobrze by było gdyby miały pilot do zmiany piosenki lub regulacji głośności. Niestety nie znalazłem nigdzie takiego zestawu aby oferował te wszystkie cechy ktore wypisałem, moze ktoś mi jakieś poleci, jedynie co rozwazałem to creatiwy ep-630i, SENNHEISER MM 50, oraz NuForce NE-7M, niestety zadne z nich nie posiadaja pilota do zmiany piosenki a na tym tez mi zalezy. Czekam na propozycje i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pilot przewodowy od HTC _powinien_ działać. W G1 akurat sterowanie odtwarzaczem nie działało jak ostatnio sprawdzałem, ale podejrzewam, że w Hero HTC mogło wprowadzić odpowiednie modyfikacje. Oczywiście trzeba by koniecznie pofatygować się do jakiegoś sklepu i sprawdzić zamiast kupować w ciemno. Zaletą tego pilota jest to, że możesz podłączyć do niego dowolne słuchawki.

Drugą (moim zdaniem lepszą i niekoniecznie droższą) opcją są słuchawki bezprzewodowe. Na przykład Jabra BT3030 się sprawdzają całkiem fajnie w moim G1 (więc i w hero muszą działać) - łącznie z obsługą telefonu, regulacją głośności i sterowaniem odtwarzaczem. Do tego zestawu też możesz podpiąć dowolne słuchawki, a i te dołączone w zestawie są niezłe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te słuchawki z pilotem dosc fajne tzn sam pilot bo słuchawki niestety to nie pchełki, a jeszcze jakies inne propozycje innych producentów, wiem ze od iphona wszystko dobrze smiga sa do niego jakies słuchawki z pilotem? Co do tych z htc jestem je skłonny zamówić lecz przesyłka kosztuje wiecej niz same słuchawki (17€), możne zrobimy zbiorcze zamówienie rożnych akcesorii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według tego wątku słuchawki od HTC (RC E100) faktycznie działają z Hero. Na allegro chodzą po około 100pln. O słuchawkach kablowych od innych telefonów to raczej zapomnij - sterowanie jest wyprowadzone tylko na złączu extUSB (poprawcie mnie jeśli się mylę), więc tylko zestawy słuchawkowe/piloty przewodowe od HTC (to jest ich standard) będą działały.

Oczywiście nie dotyczy to zestawów BT - spośród nich powinny działać bez problemu wszystkie umożliwiając przynajmniej sterowanie telefonem i odtwarzaczem (znaczy obsługujące profile A2DP i podstawowy AVRCP). Nie wiem, czy android obsługuje już bardziej zaawansowane zestawy z wyświetlaczem (np. wyświetlanie nazwy utworu, czy dzwoniącego kontaktu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bardzo jestem zainteresowany kupnem słuchaweg BT szybko sie rozładowywuja i gorsza jakosc odsłuchu, mniejszy bass. Może ktoś moze sie wypowiedzieć na temat słuchawek ktore zaproponowałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie bardzo jestem zainteresowany kupnem słuchaweg BT szybko sie rozładowywuja i gorsza jakosc odsłuchu, mniejszy bass.

Z ciekawości - czy piszesz to w oparciu o własne doświadczenia ze słuchawkami BT? Bo w zasadzie zgadzam się, że to przede wszystkim BT ma taką funkcjonalność, o której piszesz.

OK, słuchawki na kablu nie rozładują się, ale też czerpią energię, tyle, że z baterii telefonu. Więc to telefon będziesz musiał nieco częściej ładować.

A co do jakości dzwięku, to przy wielkości przetworników, które masz w "pchełkach" - przy dobrych słuchawkach BT - ciężko mi uwierzyć, że będziesz w stanie usłyszeć różnicę w stosunku do kablowych pchełek. Ja korzystam z SE HBH-DS980 i jestem zadowolony z basów, wokalu, wysokich tonów itd. Z zastrzeżeniem, że to nie sprzęt audiofilski - pchełki po prostu nigdy nie osiągną takiej jakości jak np. słuchawki Ultrasone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OK, słuchawki na kablu nie rozładują się, ale też czerpią energię, tyle, że z baterii telefonu. Więc to telefon będziesz musiał nieco częściej ładować.

A przypadku słuchawek BT to nie tracisz energii z telefonu przesyłając muzykę? Tracisz więc podwójnie - z telefonu i słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak słuchasz przez kabel to nie przesyłasz muzyki przez bluetooth który zjada baterie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalbi

Poszukuję słuchawek do HTC hero w granicach 100 zl ( najlepiej zmieścić się w tej kwocie).

Będą one służyć przede wszystkim do słuchania gatunków muzyki takich jak hip-hop i metal.

Zależy mi na prostocie ( nie potrzeba pilota ) oraz na tym aby były białe.

Proszę o podsunięcie jakichś dobrych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Napisz czy to mają być douszne, nauszne czy takie duże Dj-style. Ja mam Creative EP-630 i sobie chwale. Ep-635 są chyba takie same tylko, że w białym kolorze, czyli takie jakie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x