Skocz do zawartości
Skareb89

Jakie słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

dzarek

tylko EPki, i tylko oryginały: równe kabelki i twarde pudelko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kyron

Ja mam słuchawy Sennheiser'a CX500, też słucham takiej muzyki i są niesamowicie mocne, dodatkowo mają taki bajerek do nawijanie żeby sie kabelek nie plątał, futerał i komplet bodajrze 12 gumek :P No i mieszczą się cenowo. Ja kupiłem przez allegro. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kalbi

Na allegro widziałem za 190 zł więc sie nie mieszczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kyron

No właśnie, zdziwiłem sie troche. Kupowałem je jakoś w maju i zapłaciłem 95zł z przesyłką, a teraz to za tyle można mieć co najwyżej CX300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

zamierzam kupić słuchawki dokanałowe do HTC Hero i zastanawiam się nad JBL Reference 220.

Czy ktoś może ich używa albo miał okazję słyszeć jak grają w połaczeniu z Hero?

Czy warto kupować tak dość drogie słuchawki do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kyron masz podróbki. Tego jest pełno zwłaszcza na allegro. Jak kupowałem swoje ep630 (niestety przez przypadek przyciąłem je w drzwiach od auta czego nie zauważyłem i po końcówce nic nie zostało ;/) to rozglądałem sie. Teraz żółtki podrabiają tak że nawet pudełko jest takie samo jak w oryginale. Wszystkie papierki w środku itp. Takie podróbki ma praktycznie każdy model lepszych słuchawek. Cena czegoś takiego to 2$ za sztuke. A różnica przy oględzinach w przypadku ep-630 to gorszy dźwięk i twardsza gumka osłaniająca kabelek przy słuchawce i ta metalowa obręcz na słuchawce się nie obraca. Na allegro takie podróbki to nie nowość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Joe
    [...] i ta metalowa obręcz na słuchawce się nie obraca.[...]

Mam oryginaly i tez mi sie nie obraca.. (?)

EP635 nie sa takie same jak EP630 - rozni je kabelek - duzo krotszy, co wiecej EP635 sa w formie smyczy, czyli wieszasz je sobie na szyi, telefon spoczywa na plecionce na klatce piersiowej. Nie wiem tylko czy odleglosc od uszka smyczy do gniazda sluchawek bedzie wystarczajaca. No i nie kazdemu pasuje noszenie telefonu na wierzchu (wiadomo - dresy i inni), a jeszcze jak idzie zima, to kontrola nad telefonem bedzie tragiczna - wszyscy wiedza o co chodzi. Pozdrawiam

EDIT: EPki nie sa douszne, tylko dokanalowe. Lepiej nie zakladac ich na rower/deske/rolki/etc - wygluszaja otoczenie prawie jak stopery.

EDIT2:

Tak wygladaja te EP635:

creative_ep_635_2.jpg

Ma je ktos moze? Czy od uszka smyczy kabel dostanie w miare normalnie do gniazda jack? (Troche ciezko mi to ocenic na podstawie zdjec)

Edytowane przez Joe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Jestem posiadaczem tych sluchawek. Niestety nie wiem jak graja z Hero (uzywam ich z iPodem 3G). Jesli chodzi o same sluchawki to graja bardzo ladnie i czysto, ale cena jest niestety zbyt wysoka. Ja mialem okazje kupic je za ~160zl i szczerze troche zaluje, bo pozbylem sie moich AKG K518DJ, ktore graly bosko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mialem okazje kupic je za ~160zl i szczerze troche zaluje, bo pozbylem sie moich AKG K518DJ, ktore graly bosko...

Nie miałem tych słuchawek ale planowałem je kupić (tzn były jednymi z kilku wybranych modeli). I z tego co wiem to:

- Tych słuchawek oryginałów nie kupisz za mniej jak 250zł

- Grają wyśmienicie nie wiem jak z hero ale przy odtwarzaczach mp3 sprawdzają się świetnie

- Mają wyrąbany kabel z materiałową otuliną co pozwoli na baardzo długie użytkowanie

Ale te informacje można znaleźć na necie w testach. Co do samego kupna to podróbki mają srebrną siateczkę z tyłu http://headphonedeals.org/wp-content/uploads/2008/11/jbl-220-fake-label.JPG po prawej oryginał. Do tego sprzedawane są w zestawach :

- słuchawki

- nakladki na uszy dla wygodnego noszenia

- pokrowiec skóropodobny

http://headphonedeals.org/wp-content/uploads/2008/11/jbl-220-package.JPG

Za to oryginał ma taki zestaw:

-słuchawki

-adapter maly Jack-duży Jack

-adapter 2x mono-stereo

-składany pałąk

-futerał

-uchwyty nauszne

-wygodne wkłatki douszne (3pary silikonowe ,1 para pianki)

http://images.techtree.com/ttimages/story/82680_bundle.jpg

Mam nadzieje że pomogłem ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x