Skocz do zawartości
Skareb89

Jakie słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to mam jedną parę takich słuchawek ;) Oczywiście oryginalne - sprowadzałem z USA(Amazon - przez pośrednika) gdy kurs dolara był śmiesznie niski. Masz pytania - wal na gg 6598873

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Popsuł mi się zestaw słuchawkowy dodawany do HTC Hero, jest to pierwszy telefon od HTC z wyjściem mini jacka 3,5. Poszukuje jakiejś alternatywy dla oryginalnych zestawów słuchawkowych od HTC (RC E160, RC E150). Alternatywny zestaw słuchawkowy musi spełniać następujące wymagania (cytat pochodzi z opisu oryginalnego zestawu ze strony HTC): "Pilot muzyczny umożliwia odbierać i łatwo przełączać połączenia oraz słuchać muzyki przez proste naciśnięcie przycisku"

P.S. W grę wchodzą również zestawy na Bluetooth i inne wynalazki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Dzięki bartek43 ale tyle to sam potrafię zrobić, gdybyś przeczytał uważnie mojego posta to zauważył byś że nie interesują mnie zestawy słuchawkowe RC E160, RC E150 które można kupić na allegro. Pytam się tu o inne zestawy słuchawkowe współpracujące z Hero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem cię, ale ja bym na twoim miejscu nie kupował nie orginalnych słuchawek, bo możesz się na tym zawieść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Do poprzedniego telefonu kupiłem nie oryginalny zestaw z potrzeby chwili i nigdy więcej tego nie zrobię za 20zł zestaw słuchawkowy do SE. Muzyki nie dało się na tym słuchać był strasznie cichy i w dodatku mono. Więc opcja z nie oryginalnym zestawem odpada. Po prostu szkoda kasy.

Zestawy słuchawkowe RC E160, RC E150 też odpadają dla mnie bo słuchawki są za duże i cały czas mi wypadają z uszu. Jakość muzyki też jest średnia.

P.S.

Tak jak pisałem wcześniej zależy mi na pilocie przy słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elwin

Nie wiem jak można słuchać czegokolwiek na jak je nazywacie "oryginalnych" słuchawkach. Słuchawki dodawane do odtwarzaczy mp3 są tragiczne nie mówiąc o tych dorzucanych do telefonów (było kilka wyjątków, zdaje się sennheisery byly chyba do nokii którejś). Żal mnie ogarnia jak widzę ludzi ze słuchawkami od ipodów co wydaje im się że słuchają najlepszej jakości dźwięku na swiecie w wykonaniu superappla... jeszcze np w autobusie albo metrze. Przecież to po pierwsze brzmi strasznie słabo, po drugie z racji tego że są to słuchawki typu pchełki bez jakiejkolwiek izolacji to im sie wydaje że coś słyszą, ewentualnie podgłaśniaja opór i wtedy jakieś brzęczenie dociera. Wspaniale to działa na słuch ale za to mam oryginalne słuchawki i każdy widzi.

Słuchawki należy sobie kupić a tych stockowych można sobie użyć jako sznurówek lub ozdobić choinkę.

Znośne słuchawki nie będą kosztować mniej niż 80 zł.

Do Hero polecam dokanałowe słuchawki z mikrofonem i jednoprzyciskowym pilotem SoundMAGIC MP21

Brzmią jak na cenę do 100zł dobrze i w porządku izolują.

Pilocik działa np z aplikacją Meridian (1 klik start/stop/odbierz telefon, 2 kliki następny).

Jeśli chodzi o temat słuchawek to polecam chyba najlepsze polskie forum na temat przenośnego sprzętu do muzy http://forum.mp3store.pl/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Dzięki elwin właśnie o coś takiego mi chodziło. Przejże dokładnie to forum które mi podesłałeś. Tym czasem czekam na inne prepozycie, może coś na Bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do Hero polecam dokanałowe słuchawki z mikrofonem i jednoprzyciskowym pilotem SoundMAGIC MP21

Brzmią jak na cenę do 100zł dobrze i w porządku izolują.

Pilocik działa np z aplikacją Meridian (1 klik start/stop/odbierz telefon, 2 kliki następny).

Mam pytanie: Czy te sluchawki nie znieksztalcaja dzwieku i czy nie ma problemow z rozmowa telefoniczna za pomoca tego zestawu? Czy ktos juz uzywal go z Hero?

Pytam dlatego bo kupilem zestaw HF sluchawki z mikrofonem do SE X1 ktory gdy podlacze do mojego G2 znieksztalca mi dzwiek. Dzieje sie tak gdy wcisne jacka do konca, a jesli wsune go luzno tak mniej wiecej do 3/4 dlugosci to jest OK ale wtedy jack moze wypasc bo nie trzyma sie tak mocno jak powinien. Czy ktos sie spotkal z czyms takim ? Poza tym gdy rozmawiam przez ten zestaw to moj rozmowca twierdzi ze slyszy swoj glos( jakby poglos).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baza0

Witam. Zamierzam kupić słuchawki. Chcę jakieś porządne, zamknięte i średnie. Myślę o pioneerach se-mj3.

Słuchawki będę używał do telefonu jak i do komputera/laptopa.

Czy macie jakieś inne propozycje w tej cenie ? Co o tych pioneerach myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x