Skocz do zawartości
Skareb89

Jakie słuchawki?

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj na eBay nazwy koss - są ok. Mieszkam w uk i tu kosztują ok 10 funtów. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baza0

wiem które to... zapewne mówisz o Koss pro porta, ale kumpel już ma więc nie chciałbym kupować takich samych.

Edytowane przez baza0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może akg k420/k430? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda sprawa z mikrofonem? Też zamierzam kupić słuchawki ale żeby nie musieć ich wypinać do rozmowy potrzebuję chyba jakąś przejściówkę?

Swoją drogą to mam coś takiego z omni II i nie wiem dlaczego nie działa. Mini jack z czwartym pinem na mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego nie wypinasz słuchawek tylko normalnie odbierasz połączenie a telefon wykorzystuje mikrofon wbudowany w siebie do rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko jest wykorzystać wbudowany mikrofon jak hero jest w kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dyfren

Właśnie odebrałem, pierwsze wrażenie po otwarciu brak dodatkowych gumek, zresztą nie ma się co dziwić za taką cenę. Słuchawki są podejrzanie delikatne. Bardzo mały mikrofon z jednym przyciskiem. Służy do włączania odtwarzacza, działa odtwarzacz HTC (pojedyncze naciśnięcie), wybieranie ostatniego numeru podwójne naciśnięcie. Słuchawki są głośniejsze od dodawanych do Hero i całkiem nieźle pasują do uszu.

Poużywam dam znać jak się spisują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seski

Motorola s9 jest całkiem niezła. Dobra jakość dźwięku, dosyć wygodne do noszenia, sterowanie pełne, stosunkowo długo bateria trzyma, niezły materiał. Natomiast nie nadają się raczej do samochodu (choć to zależy jakie kto ma zagłówki) lub do łóżka (za sprawą pałąka z tyłu głowy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x