Skocz do zawartości
piterm18

Dodatkowa bateria - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić dodatkową baterię. Znalazłem kilka aukcji, w każdej sprzedawca twierdzi, że sprzedaje oryginalne akumulatory. Na co mam zwrócić uwagę, po czym poznać oryginalny produkt? Co myślicie?

ORYGINALNA BATERIA SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 (4984098382) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ORYGINALNA NOWA BATERIA SAMSUNG SM-N9005 NOTE 3 (4971375939) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

BATERIA SAMSUNG NOTE 3 III N 9000 9005 B800BE W-wa (5004338531) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciubas

Najbezpieczniej dołożyć trochę i kupić chyba w markecie xkom, media czy innym podobnym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Oryginalna bateria kolo 80zł kosztuje. Na pewno za 30 czy 50zl nie bedzie to oryginal, bo sie nikomu nie oplaca sprzedawac. Chinskiej tandety jest ogrom na rynku. Tak jak wyzej kolega wzpomnial, proponuje kupic bezpsorednio w Brand Store, ewentualnie w jakims sklepie typu Saturn itd, zapakowana w blistrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktos gdzie  mozna kupic oryginalna baterie do note 3 ? W trojmiescie samsung brand store nie ma a serwis moze sprowadzic na zamowienie ale cena to powyzej 100 zl pewnie ze 120.

Latwo dostepna jest bateria z ladowarka "battery kit" do note 3 neo ale ona chyba nie pasuja do normalnego note 3 ?

A moze sa jakies dobre zamienniki ?

Edytowane przez tmk2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Zobacz tą, nie kupowałem więc nie powiem że jest to w 100% oryginał ale statystyka komentarzy jest niezła ;)

http://allegro.pl/nowa-bateria-box-samsung-n9000-n9005-galaxy-note-3-i5164827583.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki mozliwe ze oryginalna bo cena konkretna ale jak wezme w oficjalnym serwisie samsunga to wyjdzie mi tez na 100 zl a bede mial calkowita pewnosc.

Mysle ze najlepiej oplaca sie brac "extra battery kit" bo to bateria z zewnetrzna ladowarka za 129 zl.Serwis produceta ani ich oficjalny sklep juz nie ma ale znalazlem w pewnym sklepie ale nie bede pisal jakim zeby nie wygladalo na reklame :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co  te linki ale dzieki za dobre checi ;)

Pierwszy od dawna niedostepny w drugim sklepie sa rozne czesci do note 3 ale nie baterie i ladowarki a na ceneo szukalem i zadnych sklepow z pewnymi oryginalnymi nie ma.

Edytowane przez tmk2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki ale znowu jest ale ;)

Zakladajac nawet ze megaboss ma oryginalna baterie to czas oczekiwania 21 dni a ja za tydzien mam urlop tak wiec potrzebuje ja szybciej.

Normalnie to o ile naprawde jest oryginalna byloby troche taniej niz w serwisie bo z wysylka ok 70 zl a serwis mi podal cene 95 zl.Tyle ze w serwisie jest gwarancja oryginalnosci i i "gwarancja realizacji gwarancji" oraz rekojmi a 2 lata to kawal czasu.

North tak jak zazwyczaj ceny z kosmosu bo jak inaczej okreslic 232 za jakis universal battery pack do samsunga ? to nawet nie dedykowany dla note 3 ktory jest w pewnym polskim sklepie internetowym dostepny za 129 zl.No a baterie maja za 129 plus wysylka czyli ok 50 % drozej niz w serwisie samsunga.

W progamingshop z wysylka 70 zl i tez mam watpliwosc odnosnie oryginalnosci tego produktu.

Chyba juz podjalem decyzje i wezme ladowarke zewnetrzna z bateria czyli extra baterry kit za 129 bo to wychodzi najlepiej a sklep internetowy duzy i znany wiec mam nadzieje ze ma oryginaly :)

Edytowane przez tmk2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi