Skocz do zawartości
piterm18

Dodatkowa bateria - gdzie kupić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio baterie do mojego Notka 3 w MixRemedia za 90zł. ale chociaż jestem pewny ze oryginał. Moja stara bateria wytrzymała 4.5 roku ale już codziennie kilka razy ładowałem a przez noc sama spadała nawet 50% a teraz mój Notek znowu ożył i trzyma super ponad 24h przy średnim korzystaniu. Polecam oryginał z tego sklepu sa autoryzowanym serwisem Samsunga.

Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gramz

Po przeczytaniu wątków o bateriach między innymi na forum Note 3, s5, note 4 dochodzę do wniosku że kupno baterii na allegro to strata pieniędzy i ogromne ryzyko że trafi się na podróby lub niby oryginały które będą trzymały bardzo krótko.
    Wydaje mi się że najlepiej kupić baterie Anker na Amazon.de za 20,5 EUR z przesyłką do Polski.

Miał ktoś może doświadczenia z tą baterią?
    Kusi mnie również gwarancja na 18 miesięcy

Oczywiście chciałbym kupić oryginał ale dla naszego 4 letniego telefonu graniczy to z cudem

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gramz

Zakupiłem baterię na allegro u sprzedawcy Bartex Mario2007_1.

Bateria która zgodnie z opisem na aukcji miała być nowa działa gorzej niż moja bateria która ma 4 lata!

Sprzedawca wymienił baterię na nową a ta działa tak samo albo jeszcze gorzej.

Więc napisałem prośbę o kolejną wymianę.

Sprzedawca odesłał mnie do serwisu Samsung ponieważ jest to kolejna wymiana.

Czy sprzedawca ma do tego prawo? Co mam zrobić w tym wypadku? Próba o radę

Edit :

Dziś kontaktowałem się z infolinia Samsung i 2 autoryzowanymi serwisami Samsung. I dostałem taką samą wiadomość. Mam kontaktować się ze sprzedawcą. Nie chcieli pomoc a żaden sposób

Na szczęście sprzedawca okazał się uczciwy i wymieni mi baterię na kolejną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bajtak

Witam. W moim Note 3 od daty kupna (2014) nie była wymieniana bateria i przyszedł ten dzień, w którym ekran wytrzymuje 1.5h max na SOT. Jaką baterię kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, ze odkopuje starocia, ale po przebojach z dwoma niby oryginalnymi bateriami Samsunga z 2016 kupilem na amazonie zamiennik https://www.amazon.de/dp/B00T22UI40/ i wg mnie jest naprawde niezly, choc nie tani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy aktualnie na allegro znajduje się jakaś bateria, która będzie oryginalna? Rozbieżności cenowe są duże i nie wiem jak bardzo wiarygodne są opisy aukcji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi