Skocz do zawartości
kriz2000

Petycja w sprawie aktualizacji Swifta do Androida 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

1817 Signatures Total :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gw82

Czy już jest jakaś petycja o wypuszczenie 2.3 dla gt540? Chociaż chwila, wczoraj przedstawili 3.0, gdzie mam się podpisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy przypadkiem 2.3 nie potrzebuje procka minimum 1GHz? (chyba, że z 3.0 mi się pomylilo). Nie ma co liczyć na 2.3. Pewnie nawet 2.2 nie zrobią (chociaż indonezyjskie LG dało jakąś nadzieje...). Wszystko w rękach naszych wschodnich sąsiadów. No i naszych;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1837 Signatures Total :P Chłopaki nie ma zabezpieczeń więc można bota zrobić :D Takie 200.000 by LG przekonało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

200 k botów to masz rację. Na pewno przekona;).

Indonezyjskie jak i Bośniewickie i Chercegowińskie LG sie chyba pomyliło i im chodzilo o 2.1 a nie 2.2. Bo inne kraje nie mają takowej informacji.

Czy już jest jakaś petycja o wypuszczenie 2.3 dla gt540? Chociaż chwila, wczoraj przedstawili 3.0, gdzie mam się podpisać?

Dopiero jest jeden telefon z 2.3 a na 3.0 sobie przynajmniej z rok poczekamy. A 2.3 to rewolucji nie ma. Bez przesady. Quarx stwierdził że chwilowo jest za mało informacji o 2.3 i nie opłaca sie próbowac portu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może się nie pomylili, może tak po prostu ma być:P Chociaż pewnie to 2.2 wyszłoby wtedy, kiedy standardem będzie procesor 2GHz:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    `fresh

Wczoraj dzwoniłem do Plusa w sprawie zablokowaniu różnych śmieci typu loterie.

I wtedy koleś mi powiedział że nie warto robić Update do 2.1 ponieważ wkrótce wyjdzie 2.2 na GT540.

Nie wiem jak to potraktować ale na razie uważam to za plotkę wynikającą z niewiedzy tamtego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

Raczej niewiedza. LG wydało ostatnio komunikat, że Swift One dostanie 2.3, ale o Swifcie nic nie mówią, a taką informację by podali na pewno.

Do tego myślę, że 2.3 dostaniemy jak Cyanogen zrobi swój port a następnie projekt OpenSwift go zaadaptuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z 2.3 sie zgodze ale o oficjalnym 2.2 już nie wiem co myślec. Słowa LG mowią za CAŁA seria optimus dostanie update ale do wersji 2.3. Z tym że nasz swifciak to tez optimus. Lecz poźniej na liście tych telefonów, które mają dostać update nie ma naszego telefonu. Czyżby wierdzą, że masz swift nie jest z serii Optimus? Toż to pierwszy model i powinien być jakoś zapamietany ze względu na jego sprzedasz. Przecież LG na pewno nie mało zarobilo na popularności Swifta a co dopiero Optimusa One który sie w USA doskonale sprzedaje. Za to w biedniejszych krajach(np. Polska :P) i np. Rosja rządzi dalej swift. Więc co im szkodzi przystosować soft z p500 do gt540? Te same podzespoły, sterów nie muszą pisać bo juz mają z np. andka 2.1. Jeśli to prawda, że bedzie aktualizacja do 2.2 to naprawde będe podziwiał LG za to jak dbają o klientów. Od 1.6 poprzez 2.1 aż do 2.2:) Jeśli tak się stanie to mój kolejny telefon to też bedzie LG:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba pisać do różnych lg na całym świecie:P moze coś się od nich wyciagnie. Ja czytałem, że 2.3 dostanie cała rodzina optimus ONE, a nie niestety zwykły optimus:( Btw. chyba jestem jedynym tu na forum, który ma obydwa optimusy:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi