Skocz do zawartości
kriz2000

Petycja w sprawie aktualizacji Swifta do Androida 2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze chic i Mash czy jakoś tak ma dostać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ten drugi to tylko na koreański rynek niestety. Gdzie znalazłeś info, że cała rodzina optimusa dostanie piernika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na początek to. Jest napisane cała serie

XXX

lecz niestety teraz czytam

XXX

więc troszke szkoda. Jak znajde info z lista to dam tutaj linka

wuerzet : Regulamin !

Edytowane przez WueRZet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

update do 2.3 dostaną androidy które pociagną Froyo, a zwykły swift pociągnąłby froyo..więc wszystko jest możliwe. Tylko w jakim czasie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak wspomniałem nikłe szanse, żeby LG wogóle brało pod uwage swifta jeśli chodzi o 2.3. Ale 2.2 mnie bardz ciekawi. Bo jednak nagle przestali aktualizowac i ani słychu ani dychu a w dwóch krajach potwierdzili, że aktualizacja do 2.2 odbędzie się w grudniu, jako kontynuacja tamtejszej. Może LG swiedziło, że nie opłaca sie naprawiać bugów z 2.1 i wydadza gotowy 2.2. Byłbym wniebowzięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ciekaw jestem czy jakby tak właśnie było, to czy byłby dla naszego kraju wydany tylko niebrandowany rom..Zakładając, że ukazałby się w styczniu, to brandowany pewnie w wakacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karid
    update do 2.3 dostaną androidy które pociagną Froyo, a zwykły swift pociągnąłby froyo..więc wszystko jest możliwe. Tylko w jakim czasie..

Szczerze wątpię że tak długo wracaliby do starego modelu i aktualizowali go aż do Gingerbreada, sam wątpię że faktycznie dojdzie że dostaniemy Froyo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wuerzet sorki za linki ale myślałem, że to się tyczy tylko forum innych a nie blogów. Ale dobra. A co do postu wyżej pomarzyć można:) Może akurat zrobią nam prezent. Zresztą dla nich by to było korzystne bo i sprzedarz by podskoczyła to i by upewnili starych klientów, że dbają o nich i by ich zatrzymali przy sobie (np. mnie;P). Więc na pewno by na tym nie stracili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bax20

Cóż gdyby lg wydało oficjalne Froyo, to wtedy było by widać że faktyczie dbają o klientów. Jeżeli nie wydadzą to i tak przecież mamy Froyo w postaci Cyanogen Moda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bakuj

[offtopic]

[marzenia]

Z tym, że froyo CM jest na starym kernelu, a oficjalne było by pełne i na pewno szybsze. Po wprowadzeniu oficjalnego, można by portować CM na idealnych sterownikach i nowym kernelu, co wniosło by przyspieszenie względem kernelu Quarxa.

[/marzenia]

[/offtopic]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi