Skocz do zawartości
Takoyaki

rom Mido Rom & Recovery TERRA 101 [4.2.2]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem musialem wgrac orginalny system od goclevera bo ten ciagle sie zacinal i nawet wipe nie pomogl zeby sie wlaczyc ale teraz juz normalnie dziala na orginalnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tablet po wgraniu romu zgodnie z instrukcją nie wstaje, nie daje znaku życia nawet pod ładowarką. Bateria była doładowana do pełna. Reaguje jedynie na podłączenie do komputera. Jest jakiś sposób żeby go ruszyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedyś coś takiego zobacz to skyline1221: Pobierz oprogramowanie Jak to wykonasz krok po kroku i jak pobierzesz opragromowanie na kartę pamięci i uruchomisz tablet w tryb recovery to wtedy się zacznie instalować system i po tym wszystkim tablet się uruchomi. A i proszę Cię Takoyaki żebyś usunął niektóre skrypty build.prop , ponieważ albo są niepotrzebne , albo zamulają system. Zostaw tylko te skrypty: purge_assets.sh,perf_tuning.sh,net_speed.sh,jpg_quality.sh,dalvik_ram.sh,dalvik_jit.sh,camera.sh. I jedna uwaga !!! Nigdy nie używaj skryptów battery save i deep sleep ponieważ one wydłużają włączanie się tabletu . Tak samo skrypty 3g.sh,connect_speed.sh,flashled.sh,usage_data.sh nie są potrzebne bo np. nie mamy lampy błyskowej , rozmów telefonicznych,3g i przesyłu danych . Uwzględnij to w wersji 1.3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyną opcją kontaktu z tabletem jest podłączenie go do komputera. System go widzi, lecz ekran nie zapala się choćby z informacją o ładowaniu. Nie mogę wejść ani w recovery, ani w tryb "download" ( o ile mogę go tak nazwać ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A weź spróbuj igłą czy jakimś trucikiem cienkim go zresetować ( miedzy wejsciem usb a wejsciem do ladowarki jest taka mala dziurka)

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Skoro nie masz systemu to zobacz to : http://forum.android.com.pl/f200/tutorial-wgrywanie-custom-roma-w-przez-fastboot-recovery-i-jako-backup-42570/ Rób wszystko z instrukcji ,,Wgrywanie przez Fastboot'' Wykonuj wszystkie rzeczy krok po kroku .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie zgodzę się z drugą częścią Twojego posta, a kombinacje klawiszy wykorzystałem już chyba wszystkie ( łącznie z resetem ). Chciałbym usłyszeć opinię Takoyaki. Udało mi się włączyć (prawdopodobnie) tryb flash, dzięki któremu widzę w systemie urządzenie " M3-CHIP ", lecz niestety nie mogę znaleźć odpowiednich sterowników. Doczytałem, że możliwe jest flashowanie albo ( z tego co zrozumiałem ) przywracanie systemu za pomocą LiveSuit, lecz nie posiadam odpowiedniego oprogramowania w img. Nie widzi mi się czekanie aż sprzęt wróci z gwarancji, a jeszcze bardziej jej utrata jak swoimi sposobami dojdą, że oprogramowanie było zmieniane. Help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie umiem powiedzieć czemu na jednych tabletach wszystko instaluje się dobrze a na drugich nie. Wgrywałem to oprogramowanie do 2 tabletów i wszystko poszło dobrze. Słyszałem też że są 2 rodzaje tabletów TERRA 101 ale obydwa używają tego samego oprogramowania i bazują na tych samych podzespołach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak zgadzam się tu masz taki przykład:

( takiego samego mam) , a tu jest inny :
    . A i pamiętaj usuń to co ci napisalem w poscie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistak

Cześć mam pytanie odnośnie podziału pamięci w naszym tablecie czy ktoś z was wie jak zwiększyć partycję data kosztem tej na dane użytkownika?

U mnie instalacja przebiegła bez problemu rom chodzi dzięki

Edytowane przez wistak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pracuje właśnie nad tym w nastepnej wersji romu. Jeśli nie chcesz czekać to popatrz gdzieś na forum, chyba był już taki temat.

A jaką masz wersje tabletu, A1021 czy A1022?

A1021 ma aparat po środku a A1022 w prawym górnym rogu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi