Skocz do zawartości
Takoyaki

rom Mido Rom & Recovery TERRA 101 [4.2.2]

Rekomendowane odpowiedzi

wistak

Też miałem z tym problem a także z innymi aplikacjami Google reinstall systemu pomógł ale nie wiem dlaczego tak było

Jak idą prace? Wrzucaj Wrzucaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie zbyt prędko go nie wrzuce bo mam od dłuższego czasu małe problemy techniczne z tabletem i nie moge przetestować oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wistak

W sumie mam u siebie czysty system teraz i zaczyna mi to przeszkadzać (brak roota i takie tam) więc zaraz pewnie i tak bym instalował twoje więc jak masz już jakąś wersje która raczej mi nie uwali tableta to mogę potestować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedługo wydam następną wersje. Do poprawki zostało mi kilka detali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jest wersja 1.3. Tworzona była ona od początku dlatego changelog obejmuje też zmiany z starszych wersji. Ta wersja ma naprawione wszystkie błędy jakie zostały tutaj zgłoszone i jakie sam spotkałem. Stworzyłem też mały program do łatwiejszego wgrywania recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Czy zmieniła się też procedura wgrywania? Jeśli tak to napisz co i jak - tak bardziej łopatologicznie :). Uda się to zainstalować z pękniętym dotykiem, na myszy wszystko działa?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Nie cytujemy w całości posta osoby poprzedzającej naszą wypowiedź. Grozi to ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest na pierwszej stronie napisane. Procedura wgrywania recovery została uproszczona a wgrywanie custom romu wciąż jest takie same.

Do wgrywania custom romu przez recovery nie jest używany dotyk. Tylko do wgrania recovery trzeba użyć dotyku albo myszki by wejść w tryb debugowania.

Ustawienia>opcje programistyczne>debugowanie USB

Edytowane przez Takoyaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź i trud włożony w wykonanie romu . Napiszę czy się udało. Pozdrawiam :)

Coś nie tak jest

Zainstalowałem recovery - OK

Potem po weryfikacji jest instalation aborted. Co począć.

Po ponownej instalacji Recovery instalacja systemu zakończona sukcesem z pamięci wewnętrznej, może coś z kartą nie tak.

O wrażeniach potem. Dzięki i pozdrawiam. Może wymiana dotyku będzie miała sens. :)

W porównaniu do oryginalnego softu to rewelacja. Błędów nie zauważyłem. System lekki, działa dużo sprawniej i ten ROOT. Polecam ;)

Edytowane przez Napoleonik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie udostępniłem małą aktualizacje programu do flashowania recovery. Jest tam możliwość powrotu do stock recovery i kilka drobnych funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nerros

Od wczoraj usiłuję zainstalować tego Roma i za każdym razem gdy wybieram plik romu : TERRA_101_Takoyaki_1.3.zip tablet przystępuje do weryfikacji po czym wyświetla się komunikat o niepowodzeniu. 

Edytowane przez Nerros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi