Skocz do zawartości
Mlody993

Przeczytaj zanim napiszesz temat!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem wprowadzić w ten dział pewną zasadę, a wszystko to dlatego, aby ułatwić życie użytkownikom forum. :)

Zauważyłem, że osoby mające problemy z czymkolwiek długo czekają na odpowiedź, jest to związane z długim oczekiwaniem na odpowiedzi z drugiej strony. Często też, osoby próbujące pomóc mają problem, ponieważ nie wiedzą jaką konfiguracje telefonu posiada użytkownik proszący o pomoc (wersja ROMu itp.).

W związku z tym, poniżej przedstawiam szablon, który trzeba stosować w nowo otwartych tematach, aby od razu było wiadomo jakiego ROMu dotyczy problem.

Szablon umieszczamy gdzie chcemy. Ważne, aby znalazł się w pierwszym poście. :) Z pewnością pomoże to rozwiązywać problemy szybciej.

Szablon:

ROM:

Wersja Update (opcjonalnie):

Wersja Androida:

xRecovery: TAK / NIE

ROOT: TAK / NIE

Baseband:

Kernel:

Ostatnie modyfikacje:

Tutaj przykład z mojej konfiguracji:

ROM: Xperia TW 007

Wersja Update (opcjonalnie): Update 007.1

Wersja Androida: 2.2.1

xRecovery: TAK

ROOT: TAK

Baseband: 67

Kernel: zKernel

Ostatnie modyfikacje (opcjonalnie):

Wgrałem nowy zKernel

W ostatnie modyfikacje wpisujemy to, co robiliśmy ostatnio na telefonie. Być może to jest problemem. :) Jest to też opcjonalnie, ponieważ czasami może się coś uszkodzić samo z siebie, np. po restarcie telefonu.

Wszystkie wątki, które nie będą miały powyższego szablonu zostaną usunięte (poza tematami ogólnymi, które dotyczą wszystkich ROMów), a autor wątku dostanie wiadomość prywatną z linkiem do tego tematu.

Masz propozycje co do szablonu? Czegoś brakuje? Wyślij mi swoje pomysły na PW!

Edytowane przez Mlody993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x