Skocz do zawartości
DaveR1

Player Pro

Rekomendowane odpowiedzi

DaveR1

A gdzie temat o player pro? Jak mogliscie zapomniec o tak dobrym odtwarzaczu? Chcialem wszcząć dyskusje na temat tej aplikacji. I prawde mowiac to wedlug mnie bije na glowe Power AMP. A co wy sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, że jest najlepszy. Ale dyskusje o programach dotyczą głównie problemów z nimi. Skoro o Player Pro nie ma tematu, to znaczy że nikt nie ma z nim problemów, czy uwag krytycznych na jego temat. Suma sumarum: dowodzi to, że jest on numero uno :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

jacko0o Dosyc ciekawe rozumowanie byc moze prawdziwe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo
    ar[H]ead;705413']I prawde mowiac to wedlug mnie bije na glowe Power AMP.

Możesz coś więcej o porównaniu tych 2 aplikacji napisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Pro Player wedlug mnie wygrywa czesciowym jezykiem polskim, lepszym eq no i wygladem. Takie moje zdanie

Edytowane przez [W]ar[H]ead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej dość długo korzystałem z PowerAMP i przestałem, bo miałem problem z widgetem - albo mi się jakoś blokował, albo zacinał, albo robił jakieś inne akcje (musiałem go usuwać, wyłączać task killerem procesy PowerAMP'a i odpalać na nowo). Odkąd przesiadłem się na Player'a Pro, to jak niebo a ziemia... Również uważam, że ma lepszy design, lepszy EQ, a przy tym widget działa bez najmniejszych problemów. Używam go od 2-3 miesięcy i jak dotąd jest niezawodny. Naprawdę nie mam się do czego w nim przyczepić. Ale PowerAMP zasługuje na drugie miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Też używam PlayerPro. Ogólnie szukałem playera z EQ. PlayerPro wygrał dzięki designowi, który to odstrasza mnie w PowerAMP :P Jeszcze ostatnio powstała skórka z czerwonymi akcentami, co mi bardzo odpowiada bo pasuje do skórki MotoBlura :D Jak narazie nie miałem z nim problemów. Brakuje mi jedynie trzech opcji: Przeszukiwania konkretnie odsłuchiwanej Playlisty (jest szukanie w całej bibliotece muzyki); możliwości usuwania okładek z pojedynczych piosenek; no i przydałby się jakiś coverflow :P Pisałem maila do programisty/ów w tych sprawach, ale raz ktoś odpisał zlewczo i na kolejnego maila już cisza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Design rzeczywiście lepszy i dlatego przede wszystkim przeskoczyłem na PP z PowerAmp. Oczywiście mówiąc o odtwarzaczch z EQ. Ale niestety, ten w PP jest dużo gorszy, a już milion razy słabsze są predefiniowane ustawienia EQ. I koniec końców wróciłem do PA. Też uważałem, że PP jest lepszy przez jakiś czas, ale jednak teraz wiem, że się myliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przetestowałem tego playera. Fajne opcje odnośnie wyboru okładki oraz tekstu piosenki.

EQ Mi bardzo podobnie gra jak power amp a liczyłem że będzie głośniej.

Wygląd O_O co tu takiego wspaniałego? Skórki są ale to nie to. Interfejs jest cienki rodem ze spicy z andkiem A1.5 Nie lubię tych zakładek wykonawcy, albumy, playlisty.

Lista opcji ok

Duży plus za zmianę utworu przyciskami głośności. W power amp mi to nie działa.

Swypnięte Bladym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Przetestowałem. Najbardziej brakuje mi zmiany albumu gestem na okładce.

Konkurencja dobrze zrobi obu odtwarzaczom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi