Skocz do zawartości
hironim

Przycisk Włącz/Wyłącz i przypadkowe restarty telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy zdarzyło się Wam przypadkowo zrestartować telefon trzymając go w kieszeni spodni? Mi już kilkukrotnie się to przytrafiło. Z moich obserwacji wynika, że dłuższe przytrzymanie przycisku włączania/wyłączania telefonu powoduje jego ponowne uruchomienie. Trochę mnie to irytuje. Macie może jakąś radę na to?:)

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się jeszcze to nigdy nie zdarzyło, może chodzisz w przyciasnych spodniach z małymi kieszeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy zablokowanym ekranie taki restart wystepuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bako
    Witam,

Czy zdarzyło się Wam przypadkowo zrestartować telefon trzymając go w kieszeni spodni? Mi już kilkukrotnie się to przytrafiło. Z moich obserwacji wynika, że dłuższe przytrzymanie przycisku włączania/wyłączania telefonu powoduje jego ponowne uruchomienie. Trochę mnie to irytuje. Macie może jakąś radę na to?:)

Dokładnie, dłuższe przytrzymanie powoduje restart.

Może zainteresuj się pokrowcem typu case. Posiada on wycięcia na przyciski jednak są one ukryte w pokrowcu przez co nie powinny Ci się przypadkowo wcisnąć (choć osobiście mnie się to nigdy nie zdarzyło :) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przy zablokowanym ekranie taki restart wystepuje ?

Tak, przy zablokowanym.

Dokładnie, dłuższe przytrzymanie powoduje restart.

Może zainteresuj się pokrowcem typu case. Posiada on wycięcia na przyciski jednak są one ukryte w pokrowcu przez co nie powinny Ci się przypadkowo wcisnąć (choć osobiście mnie się to nigdy nie zdarzyło :) ).

Z pokrowcem typu case nie wiem czy bym go zmieścił w kieszeni;)

Może to faktycznie kwestia ciasnych kieszeni, ale trochę nie ma to sensu, że ten przycisk tak się zachowuje przy zablokowanym ekranie.

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No naciskam i nie chce mi sie zrestartowac :) , na odblokowanym tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Długie przytrzymanie - powżej 5s na zablokowanym i wygaszonym ekranie powoduje wyłączenie. Przed chwilą sprawdziłem na KF2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lhrrob
    Długie przytrzymanie - powżej 5s na zablokowanym i wygaszonym ekranie powoduje wyłączenie. Przed chwilą sprawdziłem na KF2.

Faktycznie restartuje się przy zablokowanym ekranie.

Ja właściwie nie mam tego problemu. Jak ktoś wyżej napisał używam case i nie zdarza mi się to.

Mam za to inny problem. Jeżeli nie usłyszę smsa bądź próby połączenia to bardzo często muszę przywrócić skróty na ekran, powyłączać gps czy bluetooth, budzik itp. Wszystko przez to, że ekran się odblokowuje a kiedy tel w kieszeni to wiadomo - hulaj dusza po ekranie.

Może ktoś coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kebe

[Ja tak mam. Restarty i zawieszenia. W spodniach, na biurku - bez znaczenia. Zmieniałem ju z 3x soft. Robiłem Wipe. Niby z każdym softem rzadziej to występuje ale cały czas. Jak do 2.3.4 nie poprawi się to reklamuje. Zasadniczo mi się zawiesza w 80% przy programach w których leci dzwięk ale nie tylko np. przy Feedly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

Widze ze niepotrzebnie nowy temat zalozylem ale by taptalk nie moglem tego znalezc. Mam rowniez restarty na KF2 tak 1-2 razy dziennie na zablokowanym ekranie. Nagle po prostu slysze ze tel sie uruchamia. Myslelem ze to moj "genialny" zestaw glosnomowiacy parrot tak daje czadu, ale w kieszeni tez sie restartuje.:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi