Skocz do zawartości
Artur181990

Mało wolnej pamięci RAM

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - ile macie wolnego ram? u mnie przy wersji 5.77 + Root + Titanium Backup i zamrożeniu zbędnych aplikacji pozostaje go zaledwie 800MB... To mało moim zdaniem - w porównaniu z Xperią Z, którą miałem wcześniej po takich zabiegach spokojnie miałem ponad 1GB. Czy to wina softu??? Czy może telefonu? Znacie jakiś sposób na "uwolnienie " większej ilości pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Erelas

A powiedz mi, po co ci więcej wolnego ramu? Xperia Z gorzej zarządzała ramem więc było go więcej wolnego, tu masz lepsze zarządzanie wiec telefon dokładnie wie ile może sobie zająć w wolnej chwili a ile zostawić dla szybkiej reakcji systemu przy uruchamianiu czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DZiwi mnie po prostu to, że potrzebuje go więcej. Myślałem,że wraz z doskonaleniem oprogramowania będzie go słuchawka potrzebowała mniej a więcej zostanie dla użytkownika. Ciekawe jak sprawa będzie się miała gdy dojdzie do aktualizacji do 5.0. podejrzewam,że wtedy będzie mniejsze zużycie. XPeria Z tez świetnie się spisywała. masę razy sprawdzałem różne oprogramowania i nigdy nie miałem z nim problemów np. z zacinkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie Windows 95. Tu ma być jak najmniej pamięci wolnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DZiwi mnie po prostu to, że potrzebuje go więcej. Myślałem,że wraz z doskonaleniem oprogramowania będzie go słuchawka potrzebowała mniej

I tak będzie. Czekamy na nowego androida. Inne telefonu zanowtowały wyraźny spadek zajętego ramu. U nas będzie tak samo jak nie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi