Skocz do zawartości
Rafaello82

TUTORIAL MyTab 10Q Premium - Repartycjonowanie (większa pamięć wewnętrzna) 4GB (działa bez ROOTa) - Video TUTORIAL by Unitra

Rekomendowane odpowiedzi

!!! NA 7 STRONIE POPRAWIONA WERSJA PARTYCJI 4GB !!! te z tego postu zostały usunięte z powodu błędów

Tablet MyTab 10q Premium ma 0,98GB pamięci wewnętrznej - bardzo mało ale jest na to sposób i działa również bez ROOTa :)

Oto lekarstwo:

1. Pobieramy program SP Flash Tool : https://drive.google.com/file/d/0B3nzQYFLmbRxZmJzYjFLNWxPOVE/view?usp=sharing
    2. Pobieramy sterowniki : https://drive.google.com/file/d/0B3nzQYFLmbRxWXFxTlZUQmZ5MkU/view?usp=sharing
    3. Pobieramy pliki partycji (opcja 4GB): https://drive.google.com/file/d/0B3nzQYFLmbRxSGFqZWZmV0FkODg/view?usp=sharing

!!!!!!!UWAGA - WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I NIE PONOSZĘ ZA TO ODPOWIEDZIALNOŚCI!!!!!!!

RÓB WSZYSTKO TAK JAK W INSTRUKCJI A WSZYSTKO PRZEBIEGNIE POMYŚLNIE!!!

1. Instalujemy sterowniki
    2. Uruchamiamy program SP FLASH TOOL (SPFT) i w Scatter-Loading wybieramy plik 4GB wcześniej pobranej opcji partycji.
    3. Wyłączamy Tablet
    4. W SFFT klikamy DOWNLOAD (na nie podłączonym tablecie)
    5. Podłączamy wyłączony Tablet
    6. Po poprawnym wgraniu plików partycji wyskoczy nam nowe okienko OK - zamykamy
    7. Tablet uruchamiamy w trybie recovery i robimy full Wipe

wchodzimy w ustawienia/pamięć i cieszymy oko :oczy::hurra:

Dzięki Koledzie Unitra możemy zobaczyć na własne oczy jak to się robi : 

DUŻE PIWO za pomoc i wkład pracy dla Kolegi Unitra :)

Edytowane przez Rafaello82
    • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna robota :) U mnie wszystko gra, tylko zapomniałeś o debugowaniu usb :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. Wszystko śmiga. Na początku po podłączeniu taba jakiś błąd sterowników się wyświetlił ale po ponownym podłączeniu wszystko poszło pomyślnie.

p.s. Patrzcie jak ładnie nam się tematy rozwijają związane z MyTab. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super to działa jednak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Z ciekawości zapytam. Jaka opcje sobie wgraliscie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota, teraz tablet wreszcie stał się bardziej funkcjonalny. Wybrana opcja 4GB.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli Ktoś by chciał to mogę jeszcze udostępnić opcje z 1,5 / 2 / 3 / 3,5GB - to na dzień dzisiejszy.

Natomiast są jeszcze inne opcje....aż do prawie 6GB wewnętrznej i 6GB dla użytkownika bo się okazuje ze nasz sprzęt ma o wiele więcej pamięci wbudowanej jak 8GB. Narazie opcji nie udostępniam bo tablet na tych ustawieniach pracuje niestabilnie i dopóki się wszystko nie wyjaśni to lepiej nie kombinowac aby nie doprowadzić do niechcianej awarii sprzetu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jorgul

A u mnie nie działa, pliki się nie kopiują na tablet. Robię wszystko tak jak w instrukcji, mam włączone debugowanie usb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Debugowanie nie jest w tym przypadku potrzebne. Podlacz wyłączony tablet do kompa i powiedz mi jak go komp widzi...jaki masz system operacyjny?

---------- Post dołączono o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

I jeszcze jedno...jak Ci go widzi na włączonym tablecie....bo wg mnie to kwestia tylko i wyłącznie sterownikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi