Skocz do zawartości
Rafaello82

TUTORIAL MyTab 10Q Premium - Repartycjonowanie (większa pamięć wewnętrzna) 4GB (działa bez ROOTa) - Video TUTORIAL by Unitra

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety koledzy maja racje z tym błedam karty sd. u mnie nic sie nie dzialo nawet przy restercie dopiero jak baterja mi padla problem sie pojawil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawig

No właśnie. Ja juz wróciłem do wersji oryginalnej z 1 GB i znowu wszystko jest w porządku. Żadnych komunikatów błędów itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boszo

też tak mam tzn. tylko na oryginalnych ebr'ach 1gb tablet działa poprawnie ... szkoda :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Moj wysypał się po trzech tygodniach od powiekszenia pamięci. Teraz po przywroceniu ustawień fabrycznych działa do pierwszego restartu. Po restarcie wywala błąd karty SD. Ma ktoś oryginalne pliki do podmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boszo

Jest parę stron wcześniej oryginalny ROM z 1gb na dysku Google drive user Rafaello82 o ile się nie mylę wgraj go i wróci ci wszystko do stanu początkowego. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Wgrałem z tego ROM-u pliki ebr i wszystko wróciło do normy. Niestety wrócił problem z brakiem miejsca. Szukam dalej w necie rozwiązania problemu (zapis na SD zamiast w pamięci wewnętrznej) ale jak na razie bez rezultatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam mam tak samo za każdym uruchomieniem błąd karty sd.To był bardzo dobry pomysł ( brawa dla autora i prace jaką włożył w swoje dzieło) szkoda że się nie udało.:hurra:Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Przeczytałem ten wątek i dodam, że również miałem po ok 2 tygodniach użytkowania błąd karty. Zaznaczyć chcę, że nie robiłem repartycjonowania jak w temacie. Tablet ten ma pewne błędy. Często też zdarza się że znikają mi zainstalowane aplikacje - te które były częściowo przenoszone na kartę. Moja karta to 32GB. Czyżby problem z obsługą karty o takiej pojemności i czy nie lepiej zaopatrzyć się np w kartę 16 GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie jest wina karty pamieci i/lub jej pojemnosci. nawet bez karty pojawia sie ten blad. propo instalowania aplikacji mam poustawiane instalowanie na zewnetrznej karcie i nawet jak mi sie tab wylaczy czy cos i pokaze mi sie ten blad robie format a wszystko na karcie zostaje i działa poprawnie. wiec w tym momecie dla mnie to nie problem i nawet ta akcja mi nie bardzo przeszkadza. a kozysc jest taka ze podczas sciagania czegokolwiek i instalacji nie brakuje mi pamieci jak to bywało przed przerobieniem partycji. wiec to i tak dobra opcja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boszo

Fajnie dla Ciebie ale mi poza tym jeszcze sam randomowo zamyka procesy a z tym już normalnie taba się używać nie da........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi