Skocz do zawartości
MrRamzes5

Telefeon z poza Europy, polskie karty ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam zamiar sobie kupić nowy fonik z androidem (nie bójcie się nie pytam sie jaki :D).

Chodzi o to że mieszkam w Kanadzie i mam teraz p500 kupiony tu i jak wkładam kartę z plusa to nie działa, przypuśćmy że kupie nowy fon polecę do Polski wsadzę kartę z plusa ery czy innej polskiej sieci to będzie działać ? Czy muszę zmienić soft/rom/czy coś innego z Kanady na Europe czy Polskę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Jesli siec jest gsm to powinien byc telefon cztero zakresowy w kanadzie chyba jak i w usa zakresy sa rozne niz w europie jest jeszcze opcja ze twoja soec nie korzysta z gsm tylko z cdma i wtedy nic z tym nie zrobisz.

Tapniete z Deski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po czym mam poznać czy jest GSM czy z CDMA ? Np. ten : http://www.ebay.com.au/itm/NEW-Unlock-LG-P970-Optimus-Black-Android-Phone-2GB-/270758642213

___________________________________________________________________________________________________________________________

Okey znalazłem mam w opcjach Network mode i tam mam * WCDMA only *GSM only * GSM/ WCDMA auto i moge wybrać jaką opcję chce więc to znaczy że działa na wszystkie kraje ?

Edytowane przez MrRamzes5
    Błąd + link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi