Skocz do zawartości
mich4l05

Nieprawidłowe działanie dotyku po aktualizacji do 2.3.3/2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek był już poruszany w temacie o romie 2.3.4, ale postanowiłem założyć temat, żeby nigdzie mi nie umknęła ewentualna odpowiedź jak to naprawić.

Problem:

Po aktualizacji do 2.3.4 (z 2.3.3 jest to samo) telefon od czasu co czasu (co nieokreśloną liczbę dotknięć) widzi dotyk w okolicach lewego dolnego rogu ekranu (m.w wysokość klawiszy a.s.d na klawiaturze pionowej).

Aż tak bardzo to uciążliwe nie jest, najbardziej denerwujące podczas pisania sms.

Ponowne wgrywanie romów, wipe itp. działania niestety nie przyniosły efektów.

Jakieś pomysły?

Bo jestem zadowolony z działania 2.3.4 z wyjątkiem w/w błędu i nie chcę znów się przesiadać na Froyo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

Mam to samo ,rozwiązania nie znalazłem i chyba oddam telefon do serwisu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko czy jest sens, bo to nie jest raczej wina sprzętowa jeśli na 2.2 działa wszystko jak należy.

Soft?

Poczekam jeszcze do jakiejś nowej aktualizacji, albo do oficjalnego 2.3.3 na ACE i zobaczymy co będzie.

Jeśli dalej lipa to tak jak Ty udam się do serwisu.

Albo uwalę go ROM Managerem i dostanę nowy :PP

Może to jakaś wada pierwszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flake

Ten problem z dotykiem występuje we wszystkich wersjach 2.3.3? Jeśli tak to trzeba będzie wrócić do froyo ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

U mnie w/w problem nie występuje ( od 2.2.1, 2.3.3 i na 2.3.4 obecnie), telefon posiadam od 2msc. Jeśli problem występuje na oficjalnym froyo to wiadomo - udać się do serwisu. W innych przypadkach na "wyciekłym" 2.3.3 (czy 2.3.4) ja bym się wstrzymał z reklamacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam to samo ale objawia się to tylko przy użyciu swype dotyk przeskakuje w dolny lewy róg :/ w pozycji pionowej. Osobiście na tym sofcie 2.3.4 mam problem z monitoringiem baterii poprostu sie przycina. W Desire tego nie doświadczyłem. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny przeciek 2.3.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś Was wgrywał tego niby oficjalnego 2.3.3?

Problem naprawiony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amaral

Ja mam KPJ i nie zauważyłem takiego błędu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

u mnie na każdym romie 2.3+ występuje ten problem . nawet podczas kliknięcia przycisku menu czy back jest to samo :\ istnieje jakaś możliwość zresetowania/przeinstalowania sterowniku dotyku ? dodam że problem zaczął występować po pierwszej zmianie romu .

edit. przy przy próbie zmiany softu z KPH na KC3 uwaliłem telefon . Ponowne wgranie KPH podsniosło telefon ,następnie wgrałem KC1 (kilku plikowy ) i problem zniknął . Szkoda że jestem zmuszony siedzieć na 2.2.1 :\ Mam nadzieję że oficjalna aktualizacja która będzie dostępna przez kies naprawi ten problem .

Edytowane przez adinq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi