Skocz do zawartości
mich4l05

Nieprawidłowe działanie dotyku po aktualizacji do 2.3.3/2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

guren

na tym sofcie nie ma problemów z dotykiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mora17a2, zauważyłem, że w przypadku korzystania z Opery błąd dotyku nie występuje gdy telefon ustawiony jest poziomo (przycisk HOME z lewej strony). Nie wiem czy w przypadku Swype jest tak samo, nie piszę zbyt dużo SMSów, więc ciężko mi to zweryfikować. Sprawdź u siebie, być może w ten sposób uda nam się potwierdzić, że problem jest programowy, a nie sprzętowy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testowałem około 2 godzin, i na ekranie ustawionym poziomo nie zauważyłem problemów.. Trudno mówić tu o uszkodzeniu sprzętowym ekranu skoro większość problemów występuje dopiero po wgraniu romu 2.3.x. Sam mając jeszcze androida 2.2.x problem widziałem tylko przy operze.. na żadnej innej przeglądarce problem ten nie występował.. I tak samo jest na 2.3.x więc twierdzę, że jest to wina aplikacji i współpracy z samsungiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

mam wgranego cyana 7.2 rc0 i ustawiony procesor na 735MHz, dzięki zmniejszeniu częstotliwości problem znika, ale szkoda trochę tych 65MHz :/ Tak do wiadomości to opisywany tutaj problem nie ma nic wspólnego z aplikacjami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten błąd z dotykiem dotyczy chyba tylko swype oraz opery mini i wynika z samych aplikacji niż z telefonu. Tylko tutaj raz na bardzo długi czas pojawia się problem z dotykiem (swype zawiesza się na 1,5-2sek, opera przewija stronę na sam dół) Tylko tyle zaobserwowałem jak do tej pory.. ale tak samo miałem na 2.2.1. W codziennym użytkowaniu nie sprawia problemów.

u mnie ten problem ze swypem i operą występował na każdym stockowym romie jaki miałem. A miałem wszystkie oficjalne pokolei od 2.2.1 do 2.3.5.

teraz mam CyanogenMod 7.2 cooper KANG RC0 Android 2.3.7 by vo-1 + Swype Beta (Lag Free v3 i TurboBoost) i Swype nie laguje. Opery nie instalowałem jeszcze ale chyba zainstaluję bo stockowa przeglądarka jest straszna. Jak coś to dopiszę czy opera działa ok.

na xwkt6 z proginger ace ze Swype Beta i Lag Free v3 i TurboBoost też Swype nie zamula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi