Skocz do zawartości
mich4l05

Nieprawidłowe działanie dotyku po aktualizacji do 2.3.3/2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Shadi

Dajcie mu spokój, bo się z tego zrobi bezsensowna kłótnia na kolejne pięć stron. Samsung Polska odpisał, co z tymi wadliwymi płytami głównymi? Bo nie wiem, czy mam oddawać do serwisu. W sumie nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale wadliwa płyta to poważny mankament. I im na testach bezwzględnie musi wyjść, że coś jest nie w porządku? Bo mi problem z dotykiem występuje losowo, a znając prawo Murphyego akurat panom w serwisie się nie zdarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rydz
    Właśnie moze być wina sprzętu, bo wystepuje z tego co zdążyłem wypałać na 1 serii modeli.

No nie wiem, ja kupiłem nowy telefon tydzień temu z orange. Nie sądzę aby to była pierwsza seria.

Z serwisem się wstrzymam do czasu aż adinq napisze czy naprawa wyeliminowała problem.

Edytowane przez rydz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nadal czekam na odpowiedź od samsunga... Sprawdźcie jeden z romow, które dzisiaj wrzuciłem, tam jest masa fixow

Sent from my GT-S5830 using Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Oddałam telefon na gwarancję, problem opisałam jako samoczynne wciskanie się niektórych liter podczas pisania na SWYPE oraz samoczynne kilkukrotne zmiany małych liter na duże i odwrotnie. Jak mi odeślą z notatką, że tylko zaktualizowali oprogramowanie, to chyba się wścieknę. Liczę, że jeśli faktycznie jakaś partia ma walnięte płyty główne, to oni o tym wiedzą i wymieniają bez szemrania (Microsoft tak robił swego czasu, kiedy wypuścił walniętą serię XBOXów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

telefon wrócił z serwisu . wgrali mi froyo i twierdzą że problem został rozwiązany !? Cóż ,oddam go jeszcze raz ,aż w końcu naprawią go tak aby dotyk działał dobrze na 2.3 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Tak myślałam, że wg nich zmiana softu rozwiąże problem -.- to co, odsyłamy ponownie? Skoro wyszedł już oficjalny 2.3.3 to ich zakichany interes coś z tym zrobić.

Serwis Samsunga chyba sobie w kulki leci, mój kolega wysłał i9000 z problemem gubienia zasięgu i samoczynnego wyłączania danych pakietowych, oddali ze stwierdzeniem, że spełnia wymagania producenta. Co zabawne samsung delphi mojej siostry w ogóle nie gubi zasięgu i ma go w miejscu, w którym Asik wysiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

zrobię update Kiesem do 2.3 i oddaje go ponownie . po której nieudanej naprawie mogę domagać się wymiany na nowy telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Po trzeciej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problem na 99% NIE leży po stronie sprzętowej.

Skoro błedy występują tyko w Swype i tylko na systemach 2.3 to proste że Swype nie działa dobrze pod Gingerbread i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samsung Polska ustosunkował się do mojego zapytania i zaznaczył, że problem występuje tylko i wyłącznie z winy programowej Swype!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi