Skocz do zawartości
mich4l05

Nieprawidłowe działanie dotyku po aktualizacji do 2.3.3/2.3.4

Rekomendowane odpowiedzi

Albo oddać Wasze telefony na gwarancję.

---

- Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adinq

ja już sam nie wiem co robić . jak na razie siedzę na 2.2.1 , poczekam jakiś czas ,może w niedalekiej przyszłości wyjdzie jakiś bugfix ,lub nowy soft od samsunga . gdy już moja cierpliwość się skończy będę oddawał telefon na gwarancję aż wymienią mi na nowy model bez tego bubla .

@up

oddałem . wgrali mi froyo i jak dla nich problem z dotykiem jest rozwiązany ...

EDIT : Zauważyłem że po podłączeniu ładowarki (nie kabla USB) ,problem znika jakby ręką odjął . Tu pytanie do osób z "problemem z dotykiem" ,czy u was jest tak samo ?

Edytowane przez adinq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Telefon wrócił z serwisu, wg nich aktualizacja softu rozwiązuje problem. Wgrali mi branda t-mobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem że po podłączeniu ładowarki (nie kabla USB) ,problem znika jakby ręką odjął . Tu pytanie do osób z "problemem z dotykiem" ,czy u was jest tak samo ?

Tak, też tak mam.

Choć po wgraniu teoretycznego Officiala 2.3.3 bug występuje naprawde sporadycznie, 2.3.3 mam od początku sierpnia i problem wystąpił może max 2 - 3 razy.

Telefon wrócił z serwisu, wg nich aktualizacja softu rozwiązuje problem. Wgrali mi branda t-mobile.

A wg Ciebie ? a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Wg mnie nie wiem, bo telefon mam od 15 minut. Przy czym mam wrażenie, że u mnie ten problem nie występował w ogóle, zauważyłam go tylko na SWYPE, co jest winą programu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc, to ja problemu w ogóle nie zaważyłem. Ani na 2.3.3 od t-mobile, ani na niebrandowanym 2.3.4 z czerwca. Z tym, że 2.3.3 używałem ledwo tydzień, więc w tym przypadku nie jestem pewien.

PS: W obu przypadkach używałem tylko i wyłącznie swype.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shadi

Włącz test dotyku i napierdzielaj po ekranie wszędzie oprócz lewej dolnej ćwiartki, jeśli mimo tego ze nie będziesz dotykał w tamtym miejscu pokaże się czarny punkt to niestety ale Witaj w Klubie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shadi

Włącz test dotyku i napierdzielaj po ekranie wszędzie oprócz lewej dolnej ćwiartki, jeśli mimo tego ze nie będziesz dotykał w tamtym miejscu pokaże się czarny punkt to niestety ale Witaj w Klubie.

U mnie to nie wystepuje,to samo z dialerem, ze swypem tez nie mialem problemow. Flash 2X

Wysłano z GT-S5830 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spróbujcie kodu *#*#2664#*#*.

Mi coś się updatneło.

Wysłano z GT-S5830 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi