Skocz do zawartości
adam141bz

Zbiór pytań o samsung galaxy A3.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przejdę odrazu do sedna, interesuję się tym telefonem, a że odpowiedniego działu nie znalazłem piszę tutaj. Ciekawi mnie specyfikacja, ekran, wykonanie, ogółem wszystko o tym telefonie, ewentualnie może doradzicie mi inny telefon. I pytanie na koniec, lepszy będzie a3 czy s3 lte?. Z góry dziękuję za zaangażowanie.

Edytowane przez Fenek
    Poprawa tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Wszystko o galaxy s3 ROM-y & Modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato
    Napisano (edytowane)

Mam A3 od 2 dni. Wykonany jest świetnie - budową bliżej mu do serii Note (zwartość/solidość), niż do plastikowych wydmuszek S3/S4. Kapitalnie leży w ręce.

Specyfikacje znajdziesz sobie w sieci, ale jakbyś chciał się dowiedzieć czegoś konkretnego, to pytaj.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez chato

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z jakością zdjęć i wydajnością w grach typu gta vc czy sa ?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato
    Napisano (edytowane)

Zdjęcia są całkiem przyzwoite (tu masz kilka przykładowych fotek: http://bit.ly/1urwwxb).

W takie gry na komórce nie gram.

Przy lajtowym użytkowaniu, bateria wytrzymała tyle:

1855055

Jak zarżnę baterię przy ostrym wykorzystaniu, to też podam wyniki.

Edytowane przez chato

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Erelas
    Jak z jakością zdjęć i wydajnością w grach typu gta vc czy sa ?

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Na starszym snapie 400 te gry chodzą na bodajże minimalnych detalach przy rozdzielczości HD a tu masz nie tylko mniejszą rozdzielczość ale i lepszy procesor, grafikę i cały szybszy chip, samsung uczy się na błędach i do nowych modeli pakuje szybkie pamięci więc nie musisz się martwić o wydajność tego urządzenia.

Mam Galaxy Grand 2 na snapie 400 i z wyższą rozdzielczością i telefon śmiga idealnie, w środę porównam go z S5 koleżanki i dam znać więcej, w snapie 410 z Galaxy A3 może być tylko lepiej niż u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mwitek

Kurcze trochę z tą baterią kiepsko, zastanawiam się nad takim dla żony i jestem w kropce. Wszystko git tylko bateria mała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

@ chato

Czy w "normalnym" użytkowaniu (czyli sporo rozmów, włączone wifi i dane sieciowe) bez problemu wytrzymuje cały dzień?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Heh, też się zastanawiam... Chciałem kupić takie etui żonie, ale nie wiem jak to to zamontować. Po zdjęciach wygląda, że zaczepów brak, w dodatku niektórzy sprzedawcy piszą o montażu zamiast klapki baterii. Z tego co wiem klapka jest nieściągalna w A300FU (wersja z 1,5 GB ram'u). Może w innych wersjach się ją demontuje?

EDIT: Już wiem. Tylna część etui jest przyklejana na specjalnej folii do klapki baterii.

Czy w "normalnym" użytkowaniu (czyli sporo rozmów, włączone wifi i dane sieciowe) bez problemu wytrzymuje cały dzień?

Bez najmniejszego problemu. 12h wytrzymuje z ekranem świecącym przez prawie 5h.

Ciekawi mnie specyfikacja, ekran, wykonanie, ogółem wszystko o tym telefonie, ewentualnie może doradzicie mi inny telefon.

Ogólnie telefon bardzo fajny, ale chyba dla kobiety... malutki, zgrabny i elegancki. Wykonanie świetne, ramka i tylna klapka (i tu w różnych wersjach jest różnie) z jakiegoś stopu metalu. W antutu 22k więc znośnie, interface działa sprawnie, choć jak widzę "TACZWIZA" to mam mdłości. Ekran Amoled- kolory wiadomo jakie... ale co ciekawe rozdzielczość QHD (220 PPI) nie przeszkadza, nawet komuś z gęstym FHD w IPS'ie.

Na minus ewidentnie brak diody powiadomień.

Edytowane przez delling
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi