Skocz do zawartości
adam141bz

Zbiór pytań o samsung galaxy A3.

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tutaj pisał, że nie ma diody powiadomień... Prawda to?? W jako sposób w takim razie telefon informuje o nieodebranym połączeniu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda. Trzeba włączyć ekran i zobaczyć powiadomienie na ekranie blokady albo ściągnąć np. AcDisplay, które wykorzysta potencjał SuperAMOLED zamiast diody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można jeszcze ustawić wibracje telefonu. Jeżeli masz nieodebrane połączenie lub wiadomość to jak wezmiesz telefon do ręki zaczyna chwile wibrować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

Co nie zmienia faktu, że przydałby się jakiś patent na powiadamianie. Np. mruganie klawiszy podświetlenia. AcDisplay to nie do końca to o co chodzi. Wyświetla na ekranie powiadamianie ale tylko przez krótki czas. No chyba, że nie potrafię go skonfigurować.

Swoją drogą telefon mam od 3 dni i jak na razie jest OK, mam nadzieję że tak będzie dalej.

Edytowane przez pawelll

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Jak wygląda sprawa z baterią ?

Sent from Galaxy Note

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

Na razie zrobiłem chyba 4 cykle ładowania. Myślę, że przy umiarkowanym użytkowaniu jest szansa na dwa dni. Wczoraj/dzisiaj tyle uzyskałem- dzisiaj sporo rozmawiając, wczoraj 0 rozmów ale za to dwie godziny nawigacji włączonej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Dzięki za odpowiedź. Ojciec będzie brał a właściwie już zamówił go w Orange. Jak na 1 smartfon powinno być ok.

Sent from Galaxy Note series

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

Bateria- uzupełnienie. Dwa przypadki, w obu włączone wifi, dane z synchronizacją, gps,

1. Włączenie 7.00, pełne naładowanie, następnego dnia 23.00 ok. 7% baterii. W tym czasie ok. 5 godz. rozmów (45% zużycia), ekran 20%, wifi 8%. Użytkowanie w terenie z dobrym pokryciem 3G

2. Włączenie 7.00, pełne naładowanie, ok. 7 godz. rozmów w samochodzie (czyli też problemy z pokryciem), właczony BT. Ok. 1 godz. nawigacji google. ok. 19.00 tego samego dnia ok. 5% baterii.

Jak dla mnie OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Jak na baterię o takich rozmiarach to nieźle. Ja będę miał styczność z tym telefonem niemal codzienną od koniec kwietnia dopiero. Jak ktoś będzie mieć jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

Dostałem telefon od Orange w poniedziałek - oczywiście od razu Flash na xeo.

Działa płynnie i przyjemnie.

Jakość wykonania ekstra.

Dla mnie udane przejście z SII.

Faktycznie można mieć obawy o baterię, ale u mnie:

Dzień dzisiejszy - 8 rano i 100 procent, do 12 non stop WiFi włączone. Odbierane maile, trochę internetu. Od 12 do teraz czyli 14:30 non stop pakiet danych włączony - znów maile, 30 min rozmów i przeglądanie neta. W tej chwili 86 procent zostało.

Wczoraj po całym dniu zostało 35 procent.

Jest naprawdę dobrze.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MirBar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi