Skocz do zawartości
adam141bz

Zbiór pytań o samsung galaxy A3.

Rekomendowane odpowiedzi

wiemar

Czy u was też brakuje opcji wyciszenia dźwięku przy robieniu zdjęć w aparacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@wiemar Nie spotkałem. Dźwięk znika mi jak mam tryb wibracje lub cichy całkowicie.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE

Edytowane przez radziosko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Jestem prawie zdecydowany na A3 bo jest dokładnie taka jak chcę aczkolwiek dla mnie najważniejszy parametr to długość działania baterii. 

podzielcie się jeszcze doświadczeniami. ja zwykle mam non stop włączone dane sieciowe(internet), 2h rozmowy, 1h muzyka i 1h komunikatory, włączone może ze 3 apki - ile z takim użytkowanie telefon se poradzi czasu?

ciekawi mi też jakie robi zdjęcia wieczorem lub w ciemnych pomieszczeniach? mój poprzedni telefon robił masakre w tym temacie i był zasadniczo do zdjęć w dzień. 

ja uzywam a3 od 3 msc na pewno. Nie jest to telefon dla Ciebie jesli najwazniejszym parametrem jest dla Ciebie bateria. Nie ma z nia dramatu ale jak sie uzywa telefonu duzo jak ja to na wieczor zostaje malo a czasem trzeba sie powstrzymywac od korzystania zeby cokolwiek zostalo. Jesli faktycznie bedziesz robil tylko to co napisales to luz bo rozmowa najmniej go obciaza ale nie licz na mocna baterie ogolnie :)

Co do zdjec to po zmroku robi slabe ale akceptowalne jak na ta polke cenowa. za dnia robi wyjatkowo ladne wg mnie. Mialem troche telefonow z roznych pulapow cenowych wiec porownanie mam. Zaden telefon nie robi dobrych zdjec po zmroku a jesli maja byc w miare przyzwoite to tylko flagowe modele Ci to zapewnia albo jakies zabawy ze statywami itp a jak wiadomo nie o to chodzi w robieniu fotek telefonem. 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kijem do "selfi" jako statywem zrobilem superowe zdjecia krajobrazu podczas wakacji. Jakość fotek za dnia jak dla mmie jest powalająco dobra. Po zmroku lub w mało oświetlonym pomieszczeniu owszem wychodzą słabe i rozmazane.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wozik

Nic Co bym używał od niedawna.

Wysłane z Samsung Galaxy A3.

Jeśli to Lollipop, to wystarczy przytrzymać dłużej palec na powiadomieniu, wyświetli Ci proces lub aplikację, która jest odpowiedzialna za te reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

Zdjęcia w słoneczny dzień są ok ale w pomieszczeniu to tylko z trybem nocnym. Testując aparat zauważyłem że więcej rozmytych wychodzi gdy robię zdjęcia za pomocą dotknięcia dowolnego obszaru niż przycisku na ekranie, mimo że ostrość jest zachowana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpyro

Czy ktos miał problem z głosnikiem w A3?Moja zona ma samsunga i jak sie z nią rozmawia nieraz ucina rozmówce tzn ona przez chwile nie słyszy .Nie dzieje sie to za czesto ,ale jednak problem wystepuje.Jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parart

Nie miałem takiego przypadku.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

Może to wina przekaźnika operatora? Telefon miałby przerywać - mało prawdopodobne...

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcia w słoneczny dzień są ok ale w pomieszczeniu to tylko z trybem nocnym. Testując aparat zauważyłem że więcej rozmytych wychodzi gdy robię zdjęcia za pomocą dotknięcia dowolnego obszaru niż przycisku na ekranie, mimo że ostrość jest zachowana

jak sie naciska na obszar przy robieniu zdjecia to latwiej poruszyc i chwyt jest mniej pewny. mysle ze to moze byc przyczyna... tak na chlopski rozum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi