Skocz do zawartości
adam141bz

Zbiór pytań o samsung galaxy A3.

Rekomendowane odpowiedzi

MirBar

Ja debrandowałem z Orange na xeo i nakładka jest tylko do wyłączenia. Ale jest domyślnie wsadzona.

Naprawdę widzicie sens w tym żeby kupić metalowy telefon i wsadzić go w gumę - dla mnie bez sensu. No chyba że po roku lub dwóch chcecie wyrzucić śliczny telefon - sprzedawać za bez cen.

Telefon ma służyć użytkownikowi a nie na odwrót.

Wysłane z Samsung Galaxy A3.

Edytowane przez MirBar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Plecy wsadziłem w gruncie rzeczy po to, że ja mam pieprzony niefart i telefon lubi mi wypaść, a wtedy wiadomo co się dzieje z szybką chroniącą ekran.
    W przypadku tego etui, ma on wystający przód który chroni przed kontaktem szyby z podłożem i to jest dla mnie duży plus.
    Ja wiem, że A3 ma Gorilla Glass 4 generacji, ale to chroni przed zarysowaniami i naciskami a nie przed upadkami.
    Mi nie przeszkadza, a mam fioła na punkcie dbania o wszelakie rzeczy elektroniczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

To może lepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie :-)? Ok rozważania poza tematem. Każdy robi jak mu wygodniej. Dobrze że jest możliwość wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Dokładnie, ile ludzi tyle upodobań ;)

Niestety w kwestii Lollipopa dla naszych A3 (wersja z 1,5 GB RAM) na chwilę obecną cisza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym jak rozbiłem aparat w Desire HD polubiłem plecki ;) Poza tym jak dotąd właśnie Nillkiny brałem bo nie pogrubiały wszerz ale wygodniej trzymało się telefon w czasie rozmów (mam spore łapy) a nie chcę brać 5 calowca bo od dużego ekranu noszę tablet w torbie. Jakby nie miał tableta to pewnie bym pokusił się o Note'a od razu ;)

Dzięki wszystkim za pomoc. Plecki kupię jak już pobawię się chociaż jeden dzień telefonem a Touch Wizzowi najpewniej dam szansę chociaż przez miesiąc ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Mam kilka pytań do użytkowników A3. Kupiłem taki żonie (niespodzianka) i chcę żeby bezboleśnie przeszła z S3 mini.

1. Czy ktoś jest w stanie podać mi wynik działania na baterii, przy normalnym uzytkowaniu (rozmowy,smsy, sporadycznie kilka zdjęć, czasem internet tylko po wifi, sporadycznie naście minut prostych gierek) z wyłączonym netem 3G/LTE? S3 mini z baterią 1500mah w rękach żony jest ładowany co drugi, trzeci dzień.

2. Czy ktoś użytkuje może etui Rock Flip Case? Czy współpracuje ono z czujnikiem Halla - w sensie czy otwarcie wybudza telefon, a zamknięcie usypia?

3. Czy jesteście w stanie porównać jakość zdjęć z S3 Mini lub S3? Głównie ze względu na aparat jest potrzeba zmiany telefonu.

4. Czy ktoś używa szkła hartowanego? Jest różnica w reakcji na dotyk? Pytam profilaktycznie bo w wypadku G3 nie ma różnicy, ale już na Moto G róznica występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

1. na pewno nie będzie gorzej

2 .

3. znacząco lepsze, ale to nadal zdjęcie z telefonu a nie aparatu

4. nie używam i generalnie odradzam. Przez 2 lata intensywnego użytkowania s3mini nie miałem żadnej rysy na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toldo

Akurat nie chodzi o rysy, bardziej o stłuczenie. S3 mini (z założonym szkłem) już nie raz fruwała, z lądowaniem awaryjnym na kafelkach i nic jej nie jest, poza mocno obitą ramką wokół ekranu. Profilaktycznie zakupiłem szkło i oryginalnego flipa samsunga. Mam nadzieję, że wytrzyma choć tyle ile s3 mini. Zastanawia mnie sprawa brandu, bo zakupiony telefon niby jest z Orange'a, ale żadnego brandu nie ma, dlatego zastanawiam się czy jest sens wgrywać soft XEO. Chyba jedynie dla szybszych aktualizacji, choć prawdę mówiąc nie sprawdzałem jakie jest csc. Poza tym dziwna sprawa jest taka, że widziałem A3 z Orange i miały brandowane, czarne pudełko, natomiast zakupiony przeze mnie ma niebieskie pudełko i jedynie naklejkę Orange Cloud coś tam coś tam. W samym sofcie nie ma nic z Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

Czy w waszych a3 po puknięciu z tyłu w okolicach aparatu (lekko palcem) słychać taki brzęk jakby coś było luźno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To normalny objaw, to elementy ruchome optyki się ruszają ;)

W Xperii M jest to samo

Wysłano z Sony Xperii M za pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi