Skocz do zawartości
adam141bz

Zbiór pytań o samsung galaxy A3.

Rekomendowane odpowiedzi

MirBar

Już myślałem że po niewielkim upadku coś się stało. Zdjęcia w sumie robi ale trudno porównać jakość przy takich niewielkich różnicach.

Wysłane z Samsung Galaxy A3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Potwierdzam, każdy smartfon tak ma po "puknięciu" w obiektyw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

A dookoła obiektywu też?

Wysłane z Samsung Galaxy A3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uszkoo

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, ale też czuję lekkie wibracje po "puknięciach".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziewal

U mnie też słychać wiec chyba tak ma być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam rock case. Flip cover jak najbardziej działa. Klapa nie odstaje po położeniu na płaską powierzchnię. Polecam aczkolwiek mam zastrzeżenia co do mocowania. Pojawiły się małe pęknięcia. Narazie się nie powiększają :)

SGA3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten telefon od prawie 3 miesięcy. Po przesiadce z Xperia mini pro (sk17i) - niesamowity telefonik

Zrobiłem w mojej A3 od razu roota bo nienawidzę aplikacji pchanych na siłę przez operatorów i producentów. Powywalałem niepotrzebne aplikacje. Telefon wytrzymuje do pełnych dwóch dni bez ładowania.

Szukam po internecie od tych 3 miesięcy sposobu na recovery z możliwością zrobienia "backup" całego systemu. Niestety filmik na youtubie z linkiem to tylko "fake".
    Nigdzie nie można znaleźć custom recovery z możliwością backupu . Czy komuś z was wpadło coś takiego w oko i zrobił u siebie?

Stockowe recovery można uruchomić poprzez przytrzymanie Volume down + Menu + Power, jednak w tym recovery nie ma możliwości backupu.

Dlaczego mi tak zależy, po zrobieniu roota miałem dość nieprzyjemny incydent. Pozostało mi 5% baterii, chciałem włączyć tryb "super oszczędny" tak aby telefon wytrzymał zanim dotrę do domu. Wtedy też zmieniły się wszystkie ustawienia na minimum, skala szarości ekranu itp itd. DOtarłem do domu, podłączyłem telefon do ładowania i....wyskakuje komunikat "trwa wyłączanie trybu super oszczędnego" i nagle się resetuje. Gdy tylko się włączy telefon, od razu pojawia się znów ten komunikat i znów reset i tak w kółko. 

Dostałem się do recovery, zrobiłem reset jednak ustawianie wszystkiego od nowa w moim przypadku - M A S A K R A :D

Dlatego zależałoby mi na zrobieniu Awaryjnej kopii działającego systemu. Wtedy mógłbym się bawić dalej.

Ps.: chodzi dokładnie o model A300FU, ten lepszy ;)

Ps2.: Nie polecam wyłączać, zastępować czy też usuwać nakładki TouchWiz, zauważyłem, że bez tej nakładki telefon pada po jednym dniu, nawet nie całym. Używałem kilku launcherów, w tym również od CM Launcher (Cheetah Mobile) bardzo szybkim.
    Przy użyciu CM Security, CM Clean Master Phone boost oraz CM Battery Doctor telefon śmiga fantastycznie dzień w dzień :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzswo

Gdyby ktoś z kolegów był zainteresowany recenzją A3-jki, polecam się: https://youtu.be/c76O39sBwpI

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Doszukałem się w necie informacji, że A3 ma Andka 5.xx. Mam telefon w Play (około miesiąca) ale nie wyskakuje mi żadna informacja o aktualizacji, ani z poziomu telefonu ani z Kiesa. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziewal

Ma w Rosji i Francji czekaj aż się pojawi info w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi