Skocz do zawartości
Kisiel12

LG G2 Mini nie łapie ostrości bliskich obiektów od obiektywu podczas nagrywania filmów. Jak to naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam zamiar nagrywać filmy moim LG, jednak jest duży problem: autofocus. Kiedy energicznie przybliży się jakiś obiekt do obiektywu, obiekt ten cały czas nie jest ostry. Szukałem w internecie mnóstwo informacji, ale nic pomocnego nie znalazłem. Proszę o pomoc.

Edytowane przez Levider
    Doprecyzowanie nazwy tematu. Proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stw40

Też tak miałem, pomyślałem i mam na to rozwiązanie hehe blokada karty GPU na 450 Mhz przez program

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.timos.busyboxonrails

To pierwszy musisz go zainstalować aby odpalić ten drugi

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigeyes0x0.trickstermod

Tam tez zaznaczasz tzw wymuszasz !!! na kernelu aby procek przykładowo cały czas chodizł na maksa itp itd

Działa chociaż ?? bo u mnie ta metoda śmiga aż miło i wcale jak piszą inni nie zjada mi baterii

Ustawione mam na maksa procek tam na 1.20 i na minimum 1.20 i plus 450 Mhz i nie poznaje telefonu demon szybkości hehehe i filmy Full Hd szybciej ostrość łapią płynnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ;) mam problem z nagrywaniem filmików moim LG G2 Mini. Więc tak... Zanim włączy się nagrywanie złapie ostrość na jakimś punkcie i jak włączę nagrywanie to utrzymuje się na tym jednym punkcie przybliżę/oddalę/zmienię na inny obiekt nie złapie ostrości, żadnej możliwości kliknięcia by się wyostrzyło. U was też tak jest? Jeśli nie to jaki może być powód?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi