Skocz do zawartości
Seerek

Folia 3mk - Odklejenie paska nr 3, odkleja się wszystko razem a folia nie zostaje na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Seerek

Witam, po przeczytaniu dosyć pochlebnych opinii w internecie o foliach 3mk, postanowiłem zakupić sobie zestaw folii na przód i tył, model Solid. Przyklejam wszystko elegancko, nałożyłem już folię na wyświetlacz, chcę odklejać pasek nr. 3 i kicha. Mam wrażenie że odkleja się wszystko razem a folia nie zostaje na wyświetlaczu. Pomyślałem, może musi się ułożyć, przylgnąć zabrałem się za tył i co? To samo, z tym że tutaj nawet przy próbie odklejenia folii paskiem "Dust-fix" jest niepowodzenie, folia się nie odkleja. Co robić Panie i Panowie, bo nie uśmiecha mi się chodzenie z dwoma odstającymi naklejkami przy obudowie.

---------- Post dołączono o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Po stracie jednej folii na przód i nerwów jakoś udało mi się to przykleić. Gdyby nie ten problem to byłbym mega zadowolony, bo po przyklejeniu wygląda dobrze. Moja sugestia(jeżeli ktoś będzie czytał to z załogi 3mk), zróbcie coś z klejem pomiędzy folią a warstwą nr 3 i nie będzie nic do zarzucenia tej folii ;)

Edytowane przez Staszicu
Poprawiona nazwa tematu (aby bardziej odzwierciedlała przedstawiony problem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Duals

To się czasem zdarza we wszystkich foliach innych marek również ;) Czasem trzeba delikatnie sobie paznokciem lub czymś innym przytrzymać folię i bez problemu ściągniesz folię zabezpieczającą. Mi osobiście zdarzyło się tylko to, że listek Dust-fix nie był wstanie podnieść folii z ekranu, ale to też można sobie pomóc paznokciem i na rogu foli lekko ją podważyć.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, hej @Seerek, a czy to nie była przypadkiem edycja Solida na smartwatch`e? 3mk Solid Flexible Edition ? To by wiele tłumaczyło, ponieważ tam konstrukcja folii jest zupełnie inna, jest ona mega elastyczna i to właśnie ta cecha utrudnia oddzielenie warstw, dlatego przygotowaliśmy tutoriale pokazujące jak montować ten szczególny rodzaj folii, niestety montuje się ją zupełnie inaczej niż pozostałe folie :) kluczem jest zdejmowanie warstwy ochronnej pod kątem, kierując listek w dół. Sorki, ze miałeś problemy :) ale cieszę się, że udało się doprowadzić montaż do końca z sukcesem ! :)

Trzymka, Malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seerek

Była to folia ochronna solid na telefon Sony Xperia M2, przynajmniej taka informacja jest na pudełku. Z tym, że pasek Dust-Fix nie chciał podnieść folii też się spotkałem ale to nie był aż taki problem. Ogólnie rzecz biorąc folia super, pokazałem ją dziś koledze i gdybym mu nie mówił że mam folie pewnie by się nie zorientował :) Nic więcej niestety nie mogę o niej powiedzieć bo użytkuję ją dopiero drugi dzień. Samo nakładanie też przebiega bez problemów, łatwo usunąć bąble powietrza, i łatwo jest folią manewrować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, ok dzięki, że dajesz znać :) gdyby działo się coś niepokojącego skontaktuj się z nami :)

Trzymka, Malwina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi