Skocz do zawartości
PolskiBelg

mod Lisara_Sound by Deszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy spoiler :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

O, rzeczywiście, jakoś to przeoczyłem. ;)

Teraz mam w końcu trochę czasu, to się pobawię przed spaniem. ;)

---------- Post dołączono o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

U nie ten mod na CM12 nie działa. Po jego wgraniu w ogóle żaden odtwarzacz nie chce odtwarzać żadnego pliku audio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działać działa na 100%. ja próbowałem i hula, więc nie wiem dlaczego Tobie nie działa. Dodaje to walkmana, korektor z walkmana i modyfikacje głośności. zaraz to sprawdzę wgrywając czysty cm12

---------- Post dołączono o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Dzialać działa ale korektor się nie chce ustawić. Zaraz połatam to.

---------- Post dołączono o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Ale wczesniej sie ustawiało...

---------- Post dołączono o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

UPDATE do wersji v2.1

Załatany bug z korektorem walkmana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

No nie działa, a do tego po instalacji przestają działać jakiekolwiek inne odtwarzacze. Żaden odtwarzacz ani nic nie odtwarza, ani nawet nie chce czytać informacji z pliku (wykonawca, tytuł, okładka itp.). System mam CM12 beta 6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie na tym to robiłem. Jeśli masz DSP albo ViperFX to może to jest przyczyną. U mnie wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    leo20

U mnie też po zainstalowaniu na cm12 beta6 dźwięku w każdym odtwarzaczu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na beta6 mam dźwięk. Macie kernel Thunderzap? Ja mam 4.13. Próbujcie wgrywać wersje 1 a później 2.1... Kilka osób potwierdziło działanie.

A próbujcie usunąć z /system/app/SoundEnhacement jeśli nie pomoże, to pomysłu nie mam. beta6 i działa każdemu, tylko Wam coś nei chce...

Dodatkowo może u was przeszkadzać /system/app/AudioEffectService.

Nie wiem dlaczego tak macie, bo poważnie u mnie działa wszystko.

---------- Post dołączono o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Jeśli dalej będzie nie tak to postaram się wrzucić backup w philz touch romu z wgranym modem, bo nie mam pojęcie jak Wam może nie dzialać. Znajomemu działa a u mnie na dwóch elkach działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawel1710

Mam kernel TZ 4.13, DSP, ani ViperFX nie instalowałem i nie działa. Z usunięciem tego z system/app jeszcze nie próbowałem, więc spróbuję. ;)

---------- Post dołączono o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Niestety nic nie pomaga.

Znalazłem coś podobnego na innym forum. Też Walkman, też z bibliotekami z Xperii Z3 poprawiającymi dźwięk i to działa bez problemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj mod zawiera podobne biblioteki. Zrób backup /system/etc/somc cos tam i wgraj z mojej paczki. Jeśli to nadal nie da rezultatu, to podeślij plik. Zrobie Ci indywidualny mod, bo chcę pomóc ale nie wiem jak, skoro nam dziala mod a Wam nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sgsw

Cześć. Instalowałem twojego moda na cm12 z najnowszym tz. Niestety system się posypał się i wróciłem do stocka. Mam jednak inne pytanie czy potrafisz w jakiś sposób modyfikować czułość mikrofonu, bo ludzie mnie słabo słyszą. Ewentualnie co trzeba zrobić by zmienić ustawienia mikrofonu. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi