Skocz do zawartości
PolskiBelg

mod Lisara_Sound by Deszczu

Rekomendowane odpowiedzi

System się posypał? Na pewno wgrałeś odpowiednią paczkę? Wgrywam co jakiś czas customy i testuję mody. Oczywiście czułość mikrofonu zmodyfikowana jest dla cm, bo dla stocka chyba nie modyfikowałem. Nie udostępniłem kilku wersji, ponieważ nie widziałem większego zainteresowania modem. Dziś postaram się pobawić z tym. Słuszna uwaga z tym mikrofonem, bo u mnie czasem jest podobnie i rozmówcy narzekają. Skoro widzę choć minimalne zainteresowanie, to dziś coś dodam.

---------- Post dołączono o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Niewypał na stocku. Coś mi zrobiło bum i złapałem mocnego bootlopa a backup nie chce się przywrócić. Dziś nici z tego. Pomyślę jutro, bądź jakoś na tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sgsw

Paczkę na 100 % wgrałem dobrą ale mam coś wrażenie, że mam chyba jakąś pechową XL. Na każdym romie jaki próbowałem na cm 11 i cm 12 moi rozmówcy mieli echo. Teraz na stocku prawie wszyscy mi mówią, że słabo mnie słychać i muszę mówić bezpośrednio do mikrofonu. Po prostu paranoja. Jestem zmuszony zostać na stoku i teraz szukam rozwiązania na ten mikrofon, żeby jakoś go regulować bez większych zmian w systemie. Mam teraz tylko roota zrobionego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie mógł się posypać, bo nie wolno mieć ulepszeń dźwięku typu viper4android, dsp manager. Obecnie moja Xperia L tylko służy jako router i leży całymi dniami na oknie. Jak będę mieć ją wolną to coś puszczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

mam coś wrażenie, że mam chyba jakąś pechową XL. Na każdym romie jaki próbowałem na cm 11 i cm 12 moi rozmówcy mieli echo.

Nie jesteś sam kolego, mam to samo. Odpada wgrywanie cm-ów nam niestety. Ale polecam rom strydera z XDA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update będzie dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

Jakiie zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O kolega z moich okolic prawie :P.

Błędy bibliotek i anulowałem na jakiś czas pracę. Obecnie jestem w fazie testów ale czarno to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

No ok rozumiem :)

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Panowie, ma ktoś instalke i może wrzucić? Link wygasł :/

Edytowane przez Kujakov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi