Skocz do zawartości
Sadek

RA-hero dla HTC Hero (v1.7.0.1)

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Ciekaw jestem jak wrzucasz busybox do Recovery. Bardzo jestem ciekaw...?? Na marginesie nie czytałem, że z 1.5.3.1 są jakieś problemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do recovery.

a jak ty wykorzystujesz nowszy busybox w recovery? i jak często? pewnie zaraz ktoś napisze że jest duża różnica w szybkości działania recovery ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Nie o to chodzi. Nie o szybkość i o częstotliwość wykorzystania. Jeżeli robisz backup romu w którym jest zaktualizowany busybox i nie masz go w recovery to możesz mieć problemy ze zrobieniem takiego backupu lub z jego przywróceniem.

Zresztą to jest offtop. Sorry za niego. Zrobisz jak chcesz. Z doświadczenia wiem, że im nowsze recovery, radio itp tym lepiej dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jest również nowy busybox v 1.5.3. Nie wiem czego Wy się boicie? Jak dla mnie recovery jest jedną z najważniejszych rzeczy. Poprawnie działający nandroid backup przy nowych romach, które mają nowy busybox jest bardzo ważne. No ale wybór należy do Was ;)

Ja sie nie boje, 1.5.2 dziala bez zarzutu, nigdy nie mialem problemu z recovery, wipe czy tez dzieleniem partycji. Wiec zmiana 1.5.3.x jest zabiegiem kosmetycznym ktorego nie potrzebuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Poczekamy jak będzie na nowych romach z nowym busyboxem. Czy też tak różowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Poczekamy jak będzie na nowych romach z nowym busyboxem. Czy też tak różowo ;)

Dokladnie - poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

Małe pytanko jeśli zrobie nandroid backup na modaco a następnie wgram inny ROM i na nim użyje ponownie nandroida to czy obraz się nadpisze czy utworzy się nowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

jeszcze sobie przypomniałem czy jest jakiś sposób na zmiane nazwy np. na modaco , kagu bo cyferki sie mylą już 1 prubowałem zmienić nazwe i nand nie zadziałał :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Mozesz zmienic nazwe tego drugiego folderu w nandroidzie. Tam powinno byc tak: nandroid/"folder z Twoim nr seryjnym telefonu"/"folder z data utworzenia backupu"

Ten z data utworzenia mozesz zmienic nazwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi