Skocz do zawartości
Sadek

RA-hero dla HTC Hero (v1.7.0.1)

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Jeżeli zmienisz nazwę to nie przywróci, będzie błąd. Ale możesz dopisać sobie nazwę ROMu do cyfry a przed przywróceniem skasować nazwę i nie będzie problemu.

Np:

snap20100216194938.png

@Baggus Nie może przywrócić ze zmienionej nazwy. Nie raz próbowałem. Za każdym razem był error. Na każdym Recovery od 1.5.2 na których próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przywracam backup'y ze zmienionymi nazwami i nie ma problemu, przed chwilą to właśnie robiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Próbowałem na niejednym recovery i wywala error don`t signature this file. Wchodzę w USB z poziomu Recovery kasuję nazwę, która jest po dacie i przywraca się bez problemu.

Nie mogę w to uwierzyć. Kilkanaście różnych backupów, kilka różnych recovery - na tym sprawdzałem. Za żadnym razem nie udało się to. Natomiast ten sam backup przywraca się z oryginalną nazwą. Robisz Nandroid czy Bart backup??

Może spróbować to zrobić więcej osób i napisać jaki ma efekt? Jestem niezmiernie ciekawy. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

no ja mam ten sam error co ty majczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również ten błąd;p jakoś nikt nie moze wgrac ze zmieniona nazwa prócz traffica heh..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę przwracałem kagudroid z taką właśnie nazwą w recovery, robie backup nandroidem, zresztę w recovery mam wszystkie backupy nazwane tak jak romy czyli np. 'MCR' 'kagudroid' itp. wszystko się ładnie przywraca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Może masz jakieś magiczne Recovery lub Twój Hero ma ukryte możliwości ;)

W takim razie ciesz się z tego, że możesz tak zrobić ułatwia Ci to pracę. Zazdroszczę ;)

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha magiczne recovery, napewno, nie wiem, moze chodzi o dlugosc nazwy, moze nie moze przekroczyc okreslonej ilosci znakow, sam juz nie wiem

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Dobra już wiem ;)

Możemy zmienić nazwę poszczególnych Backupów ale:

Musimy pozostawić BDS-XXX gdzie XXXX to nazwa, którą wybieramy. Gdy była sama nazwa lub spacja między datą a nazwą nie chciał przywrócić. W końcu przy kilku Backupach nie będę musiał zmieniać nazw ani pamiętać dat kiedy mniej więcej backup był robiony ;)

Widzisz Traffic zmotywowałeś mnie do działania i wyszło to na dobre. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nadal inaczej niż u mnie, bo ja nie zostawiam tego BDS na początku a i tak wszystko działa:-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi