Skocz do zawartości
loppment

Wydajność D722V w grach.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że nasz telefon na forum zaczyna umierać, więc...
    Zakładam Nowy Temat.
    Gdzie możecie się dzielić osiągami waszej g3s w grach. Zacznę od siebie i GTA SA. Niestety, porażka ,nawet przy minimalnych ustawieniach klatkuje masakrycznie. Już lepiej grało mi się na Xperi P. Jeszcze Real Racing , tutaj akurat wszystko jest pięknie. Jestem zły na siebie że nie kupiłem xiomiego Mi4. Jak tam się prezentują gry u was?
    No i ile wyciąga wam w antutu...

587b30841f7fa4d8eceb96de864b7fb0.jpg" alt="587b30841f7fa4d8eceb96de864b7fb0.jpg">

wynik pokroju tańszego o 400 złotych lgf60 lub g2.

Edytowane przez ArEk335
    Zdjęcia i filmy umieszczamy w Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście z GTA SA nasz telefon ciężko sobie radzi :\

Bez najniższych ustawień nie ma co grać...

Real Racing całkiem dobrze,

Fifa 15 również bez problemów,

Minecraft na średnich da radę pograć,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj sprawdziłem NFSA most wanteda 2012. Jest bajka. Niestety nie da się go przenieść na SD...

Co to Sa w ktore super mi sie gra np na s2 wydaje mi się że nie jest jeszcze przystosowane pod naszą cegiełkę i to się powinno poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Negative

Wiem, że odświeżam starego kotleta ale zainstalowałem kilka gier na naszego LG'ka i muszę się podzielić tymi wiadomościami, może komuś to oszczędzi kilka Gb danych. :P

Więc: (płynność - skala 1-6)

Fifa 15 - menu lekko przycina, ale sama gra jest płynna. Płynność gry oceniam na 4+.

NFS Most Wanted - chodzi bardzo płynnie, nic się nie zacina, świetna optymalizacja. Myślę, że tak dobrej graficznie gry, która płynnością zachwyca nie ma. Tylko 6.

N.O.V.A. 3 - grafika świetna, tnie się tylko przy najbardziej przeładowanych mapach i to czuć, bo spowalnia i grafika i dźwięk, ogólnie gra chodzi dobrze i warto zagrać, bo wciąga. Oceniam na 4.

Asphalt 8 - świetna gra której płynność jest dość wysoka. Jednak wolę grać w NFS MW. Oceniam na 5. 

Real Racing 3 - świetna gra, której płynność jest dość wysoka. Oceniam na 5.

GT Racing 2 - to samo co wyżej. 

Iron Man 3 - chodzi świetnie, bez zawieszeń. Ocena 5-.

Dungeon Hunter 5 - chodzi świetnie, bez zawieszeń. Ocena 5-.

Mam także perełkę. Bomber Friends - gra warta zainstalowania. Najlepszy bomberman na Androida, to tego świetny multiplayer. Chodzi płynniutko - 6. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To widzę że tylko u mnie rr3 się sypie i wychodzi na pulpit.Shadowgun też chodzi swietnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi