Skocz do zawartości
daniel9500

Mało pamięci mimo usuwania aplikacji na LG G3(Duży folder "system data")

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Lg G3 od tygodnia i mam taki problem. Zauważyłem ze nagle mam mało pamięci na telefonie (pamięć wewn.). Sprawdziłem w ustawieniach w pamięci co może zajmować tyle miejsca aplikacje zajmują około 4gb reszta poniżej 1gb jednak zakładka "różne" pokazuje że zajęte mam ponad 8gb. Wchodzę w zakładkę różne tam folder który jest zablokowany pokazuje 8,55gb. Mimo usuwania aplikacji ten folder się zwiększa(usunąłem Gta SA i kilka innych mniejszych aplikacji). Telefon nie był rootowany posiadam oryginalne oprogramowanie 4.4.2 kk(v20l) brand Orange. Usuwałem cache czyściłem system programami typu Ccleaner itd jednak folder system data pozostaje bez zmian. Zastanawia mnie skąd ten folder tak nagle urósł. Czy to wina systemu? Jak temu zaradzić? Szukałem podobnych tematów lecz nie doszukałem się takiego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź jeszcze sd Maid.

Nie sciągałeś jakiś map do nawigacji?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ściągałem map tylko instalowałem zwykłe apki z marketu no i większe gry typu Gta Sa która i tak usunąłem nie mam jej nigdzie ani plików a miejsce zostało bez zmian. Sprawdzałem tez sd maid ale znalazł mi raptem około 250mb http://haker.nie-spamuj.eu/sieci.html

Ktoś może wie co znajduje się w tym folderze system data i dlaczego nazbierało się w nim tyle danych?

Edytowane przez daniel9500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowałem się na przywrócenie ustawień fabrycznych i po przywróceniu wolnego miejsca mam 10,13 gb. Dodam ze to wersja 16gb. Folder system data zajmuje teraz 4.71. http://mailing.nie-spamuj.eu/mailing.html I teraz mam pytanie czy z tych 16gb 6gb zabiera system czy ten folder system data powinien być mniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie System Data zajmuje 5.34 GB, mam pobrane kilka aplikacji i 1 grę :) Chyba tak powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avesoome nie miałeś nigdy tego typu problemów na lizaku? Że usuwałeś aplikacje a jej pliki zamiast się usuwać odkładały się w system data? Zastanawiałem się czy nie przejść na lizaka tam może nie było by tego typu problemów http://nie-spamuj.eu/ochrona.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Nie, nie zauważyłem takich problemów. Na razie wszystko okey. Lizak moim zdaniem jak najbardziej na + :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hitman12

Dosłownie kilka dni temu wyszedł Lollipop V20H,wgraj z pliku kdz,naprawdę Lollipop jest dużo lepszy niż KK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi