Skocz do zawartości
Fatal64

Zrywanie internetu dla innych urządzeń podczas udostępniania internetu (hotspot)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem z internetem mobilnym gdy g3 jest używany jako mobilny router. Dokładnie chodzi o to że podczas grania w różne gry typu Diablo 3, Tera po kilku, kilkunastu minutach wywala mi brak połączenia z grą. Sprawdzałem pingi i pakiety lecą cały czas, nie ma żadnych strat więc teoretycznie połączenie jest cały czas. Na motorolce Razr nie było takiego problemu. Internet to mobilny z orange. Zmieniałem ustawienia fabryczne na te z sms'a od orange, zmieniałem również na samo 3G myśląc że gdy gubi zasięg lte to się tak dzieje, lecz to też nic nie daje. Robiłem full wipe tel, android to 5.0 z końcówką f. Dodam że po necie kablowym nic nie rozłącza więc to nie wina komputera/systemu. Jakieś pomysły w czym może tkwić problem?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Levider
    Doprecyzowanie nazwy tematu. Proszę się z nim zapoznać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem problemy z VPN'em - u mnie pomogło przestawienie APN na internet (miałem internetipv6) i protokołu APN na IPv4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fatal64 rozwiązałeś problem? Mam to samo, albo nawet gorzej. Jak zacząłem kombinować to w ogóle przestało udostępniać internet.

Wygląda na to, że to jednak wina tabletu. Na domowym WiFi też zrywa połączenie.

Edytowane przez Szakal1979

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi