Skocz do zawartości
DobleYou

Live 2 wejście słuchawkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko odnośnie wejścia słuchawkowego do Live 2. Otóż podpinając słuchawki z zestawu zauważyłem, że jakby nie wchodzą do końca, przez co łatwo je wyjąć, wkładając je do innego telefonu cały wtyk wchodzi z lekkim oporem i wyjmuję podobnie. Czy wy macie też tak podobnie? Czy coś u mnie z tym wejściem jest nie tak ? Druga sprawa, że telefon nie znajduję mi innych słuchawek (Blaupunkt) oprócz tych fabrycznych. Ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz podłączyłem oryginalne słuchawki, ale byłem przerażony jakością dźwięku i obecnie używam innych słuchawek z którymi nie mam najmniejszego problemu. Nie umiem ci odpowiedzieć na temat czy oryginalne wchodziły całe i z oporem, bo było to jakiś czas temu, teraz gdzieś je walnąłem, nawet nie wiem gdzie. Swoja drogą to żenada że producent K&M zajmujący się wytwarzaniem sprzętu muzycznego dołączył takie badziewne słuchawki do tak fajnego telefonu >:(

Wykopałem oryginalne słuchawki w celu sprawdzenia, no i jest tak - bolec wchodzi cały z lekkim oporem i podobnie się go wyciąga czując lekki opór, ale chyba tak ma być bo inne słuchawki których używam też z takim lekkim oporem wchodzą i wychodzą.

Edytowane przez Chomeini
    Sprawdzenie słuchawek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalne słuchawki są bardzo kiepskie. Albo ja po prostu za lekko je wkładam albo te moje wejście jest skopane w co wątpię ale popróbuje.. bo jeżeli mam słuchać na tych oryginalnych to chyba już lepiej w ogóle nie słuchać :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi