Skocz do zawartości
deco164

App Settings - Ustawienia Aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

deco164

Dzięki tej aplikacji dostosujemy swoje aplikacje :) aplikacja pomaga zmienić np rozmiar DPi w każdej aplikacji dostosować czcionkę i wiele innych rzeczy.

LINK DO APLIKACJI : http://dl-xda.xposed.info/modules/de.robv.android.xposed.mods.appsettings_v29_70ccc5.apk

aktywujemy jak zwykle w sekcji moduły :D w xposed installer

Edytowane przez deco164
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Piszę tutaj, bo to raczej problem ogółu, niż mojego telefonu.

W module Xposed AppSettings zmieniłem ustawienia DPI PowerAmpa na mniejsze niż normalnie. Problem polega na tym, że przynajmniej raz dziennie PowerAmp gubi te ustawienia. Pomaga wejście do AppSettings, bez kolejnego zmieniania DPI. Ktoś wie, jak zlikwidować tę niedogodność?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale niektóre aplikacje są mozolne do zmieniania dpi, trzymają się standardowego dpi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja nie zmienia w pełni dpi dla Marketu. Wszystko poza listą aplikacji jest duża nadal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Do tej pory cały czas DPI było trzymane takie, jakie ustawiłem. Problem pojawił się z dnia na dzień. Nie było aktualizacji ani PP, ani Xposed, a tym bardziej AS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zdjęciu widać jak mam otwarte listę uruchomionych aplikacji. Otwiera je się przez długie naciśnięcie środkowego funkcyjnego przycisku. U góry jest pasek pokazujący zajęty i wolny RAM i obok po prawej stronie przycisk do zamykania wszystkich uruchomionych aplikacji. Ale nieładnie to wygląda, bo część zakrywa pasek statusu. Jak go tam usunąć?

[Dodano: 26 kwiecień 2015 - 07:59]

edit: doszedłem do tego już. Trzeba w module App Settings zaznaczyć 'Interfejs' i tam wybrać ukrywanie paska statusu.

A jeszcze mam pytania propos tego okna - dlaczego jeśli w pliku build.prop wybiorę wartość mniejszą niż 242 dla ro.sf.lcd_density, to to okna nie pojawia się? I drugie pytanie - w Lollipopie to okno wygląda bardziej wizualnie i pewnie nie wystarczy podmienić pliku SystemUI.apk w folderze /system/app?

post-41022-0-27802700-1430026787_thumb.png

Edytowane przez jamesbond22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z App Setings.

Wczoraj spędziłem prawie cały dzień na zabawie tym modułem i jak nie zmieniał języka aplikacji tak nie zmienia. Instalowałem na deodexe i bez.Próbowałem zmieniać język w Xblast (raz mi się przypadkiem udało chociaż sam nie wiem dlaczego ? po wybraniu w locale Polski nie zamknąłem suwaka a tylko zresetowałem tel. Kolejny raz już to nie działa ) Próbowałem zmieniać język modułów zarówno wtedy gdy są zaznaczone w xposed jak i gdy są odhaczone.Wszelkie resety nic nie dają bo app setings zwyczajnie nie ma ochoty na zmianę języka i za każdym razem w locale jest deflaut.Jakieś sugestie? co jeszcze mógłbym zrobić albo co robię nie tak ? tel.jest po rocie na stock rom i kernelu (xperia L 4.2.2   15.3.A.11.7)

Edytowane przez cogito13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruniu

czy jest alternatywa dla tego modulu? nie dziala on poprawnie na android 7.1.2 - m.in. nie moge wymusic obrotu ekranu, dla niektorych aplikacji

Edytowane przez gruniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi