Skocz do zawartości
marcinr

HTC One M7 czy LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Chcę kupic telefon do 750 zł. Zastanawiam się nad LG G2 i HTC One M7. Który lepiej wybrać? Bardziej skłaniam się do HTC. Wiem, że w LG jest lepszy aparat i wyświetlacz, ale czy jest to aż tak widoczne? Na korzyść HTC przemawia lepsze wykonanie i jakość muzyki. Co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widoczne, aparat bardzo ale to bardzo, a wyświetlacz tylko bardzo, bo ogólnie ten z HTC jest niezły. Wszystko zależy od tego co wolisz. Dla mnie np, mimo swoich plusów, One jest xa duży jak na swój wyswietlacz, lubię te świetne ramki w G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

Jako były posiadacz obydwu modeli mogę potwierdzić słowa kolego Wavekick, że jakość zdjęć z G2 jest znacznie lepsza niż z One ( G2 rejstruje więcej szczegóły i zdjęcia są ostrzejsze od tych z HTC). Jakość muzyki napewno HTC ma lepszą, choć w G2 nie można narzekać. Co do wydajności to jeśli chodzi o system to HTC i LG chodzą bardzo płynnie, w grach nie miałem problemu na jednym i drugim. Plusem napewno dla HTC jest też większe wsparcie niż dla LG, kolejnym plusem którym można zapisać na korzyść HTC to 32GB wbudowanej pamięci. Postaraj się napisać na czym Ci zależy w telefonie będzie można lepiej doradzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno internet, trochę gry, czasem muzyka. Standardowe użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pekin

No z wymagającymi gierkami na G2 może być problem - wgra się 2/3 i nie ma miejsca na nic innego ;) Tak czy inaczej świetny telefon. Jeśli cię nie boli jego plastik i 16gb bez slotu na sd to na prawdę telefon godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    markuk

Jednak g2 jest sporo nowszym telefonem. I g2 niczego nie brakowało mi dopóki nie upadł. Nie zmienialbym gdybym nie lubial nowinek. Troszkę się grzal ale to można przeoczyć jakimś pokrowcem. Ale wrażenia z korzystania z takiego telefonu z takimi ramkami to było coś fantastycznego. Teraz wsparcie się zmieniło i sądzę że to LG będzie miało dłuższe wsparcie bo oni przecież mają umowę z Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I g2 niczego nie brakowało mi dopóki nie upadł.

no właśnie kolejny plus dla one ponieważ w g2 pęknięty ekran zwykle już nie działa bądź tylko w jakimś miejscu, co i tak uniemożliwia korzystanie, z kolei one ma tak zbudowany digitizer że po upadku i spękaniu powinien działać, a na potwierdzenie moich słów ma dowód w postaci spękanego one, który śmigał bez problemu. Zresztą widać to też na allegro w ogłoszeniach i na forach. Może dziwny plus, ale jednak ;) poza tym wykonanie one vs trzeszczący plastik w G2

Aparat na plus dla G2 (choć w nocy i złych warunkach punktuje one), bateria również jest plusem G2, wydajność na podobnym poziomie choć teoretycznie G2 ma lepsze bebechy, dźwięk dla one, więcej pamięci w porównaniu do G2 z pełną gwarancją uznawaną w Polsce, ponieważ te z 32gb już nie do końca są podjęte gwarancji. Wyświetlacz większy w G2, ale przyciski na ekranie, w one poza. Prawdę powiedziawszy dwa naprawdę fajne i dobre telefony, a wybór należy do Ciebie, choć z każdego powinieneś być zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W LG martwi mnie tak mała pamięć. Czy są jakieś sposoby na powiększenie pamięci(dyski w chmurz itp) i na ile one pomogą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz, że czemu tam jest tak mało pamięci? G2 wyszło, gdy LG rozpoczęło szerszą współpracę z Google, a nie od dziś wiadomo że oni cisną jak się da, by pamięć w smartphone'ach zastąpić właśnie chmura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to o ile można rozszerzyć w ten spsób pamięć? I czy można tam trzymać wszystko(np.aplikacje) czy tylko dokumenty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi